İbrahim ÖNGÜN kullanıcısının son içeriği

1. İ

Gezenbilir'in İki Tekerleri

Ynt: Gezenbilir'in İki Tekerleri Kesinlikle haklısınız. Yaşım öyle abarttığım kadar yok:47 şimdilik ::).Ama boyunda boyun fıtığı ameliyatından kalma bir protez,iki tane daha pusuda bekleyen boyun fıtığı+3 adet te belde fıtık olunca :P :( insan biraz daha dikkatli olmak zorunda hissediyor...
  2. İ

Halk Bandı Telsiz.. Off Road İçin Birebir

Ynt: Halk Bandı Telsiz.. Off Road İçin Birebir Ben de merak ettim yaw ???? Resimlerini de teferruatlı çekip ilanınıza eklerseniz bize daha yardımcı olursunuz. Hayırlı satışlar.
  3. İ

Satılık Miidland Araç Telsizi 150 Tl

Ynt: Satılık Miidland Araç Telsizi 150 Tl Lütfen cihazın şu an itibarı ile teferruatlı resimlerini yükleyebilir misiniz? Teşekkür ederim.
  4. İ

Önerilerinize Açığım

Ynt: Önerilerinize Açığım Değerli forumdaşlar,navigasyon konusunda duayen olan sevgili dostlar. Galiba topiğim kimsenin dikkatini çekmemiş :o :(.Ya da basit olarak mı algılandı acaba anlayamadım :(? Bu cihazlar hakkında bilgim yok olsa hiç meşgul etmek istemezdim.Ayrıca çeşit o kadar çok...
  5. İ

Navigasyon Hk. Ne Tavsiye Edersiniz

Ynt: Navigasyon Hk. Ne Tavsiye Edersiniz Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim sevgili Sakyüz. Dağ başında,orman yollarında (Yani arazide) işe yaraması için ''Topografik harita'' yüklü olması lazım.Yani ayrı bir harita sisteminin de kurulu olması gerekli.Bu da harita yzılımı yapan şirketlerden...
  6. İ

Önerilerinize Açığım

Ynt: Önerilerinize Açığım Haydi arkadaşlar,bilgisi olanlar lütfen bilgilerini ve kullanım tecrübelerini esirgemesinler.
  7. İ

Ynt: Navigasyon Hk. Ne Tavsiye Edersiniz Cevap yazma nezaketinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Marka konusunda yardımcı oldunuz ama benim aradığım özelliklere uygun modeller hakkında da yardımcı olursanız eğer beni büyük bir sıkıntıdan kurtarırsınız(Örn:Piranha No Traffic'' gibi)...
  8. İ

Gezenbilir'in İki Tekerleri

Ynt: Gezenbilir'in İki Tekerleri Arkadaşlar merhaba. Ben İbrahim,motosikletim YBR 125.Bu bana yetiyor ama insan arasıra ''En az motor 250'lik olmalı'' diyor. Motorla uzun yolculuklar yapmadığım için(Genellikle kısa mesafede günlük kullanımlarda,yayla yollarında falan kullanıyorum.) yüksek cc'li...
  9. İ

Selamun Aleyküm :). Değerli arkadaşlar,forumdaşlar.Navigasyon cihazı almayı düşünüyorum ??? ::). Şimdi,benim alacağım navigasyon pahalı olmayacak(Çan,çin,çonlardan olabilir.),haritası mutlaka ''Başarsoft'' olacak,işlemcisi hızlı olacak,güncellemesi ömür boyu olacak,gerçek zamanlı trafik...
  10. İ

Önerilerinize Açığım

Selamun Aleyküm :). Değerli arkadaşlar,forumdaşlar.Navigasyon cihazı almayı düşünüyorum.Şimdi bazılarınız ''Ya kardeşim,konu ile ilgili bir sürü topic var,onları bi incelesen de konu kalabalığı olmasa.'' diyecektir ama; 1-Bu sayfadakileri inceledim,bir ortak noktaya varılamadığı için bana ışık...
  11. İ

İlk Bakım

Ynt: İlk Bakım Sayın arkadaşlar,bu gün ilk bakımı yapılıp geldi. İşçilik+bakım paketi+kdv-yüzde yirmi eşittir 390 TL tuttu.Yer:Sakarya Ernaz;bilginize. İlgilenen,okuyan,cevap yazma nezaketinde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılar.
  12. İ

İlk Bakım

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Duster'ımla nihayet bir seneyi doldurmuş bulunuyoruz.Yarın sabah ilk bakımına gönderiyorum(2013 model,laroutte 1,5 dci,18.000 km'de).Sanıyorum Dacia bakım kampanyası da başlatmış,çünkü bana mesaj geldi.Normalde bakım masrafı ne kadar tutuyordu? Hazır servise gitmişken...
  13. İ

Dacia - Duster Fiyatları

Ynt: Dacia - Duster Fiyatları Harika bir anlatım. Söyleyeceklerimi söylemişsin sayın Olguncandan ;).Teşekkür ve tebrik :).
  14. İ

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin. Bu arada,aramıza hoş geldin.Güzel paylaşımlarda ve organizasyonlarda buluşmak dileğiyle.
  15. İ

8 Aralık 2013 Kartepe Gezi Görselleri

Ynt: 8 Aralık 2013 Kartepe Gezi Görselleri Sevgili Arman Bey,bu nazik mesajınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi,cumartesi arabamın servis tarafından da tanımlanamayan arızası yüzünden çok meşguldüm,eve bile oldukça geç saatte gelebildim.O yüzden siteye giripte gözatamadım. Üzülmenize gerek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri