Macera kullanıcısının son içeriği

1. Macera

LR 4 Mevsim Lastik Nereden Tavsiye Edersiniz?

Ynt: Lr 4 Mevsim Lastik Nereden Tavsiye Edersiniz? selamlar Okmeydanından Delta lastik brahim beyle konuşmanızı tavsiye ederim http://www.deltalastik.net
  2. Macera

Takım Arkadaşları Arıyor

Merhabalar, Firmamız Tüm Türkiye de saha hizmeti veren bir firmada , Sahada işlerimizi yaparken depo tarafında bazı hazırlıklar yapılması gerekiyor ve İstanbul Avrupa yakasında Ayazagadaki Merkez depomuzda ve yine İstanbul Avrupa yakasında sahada çalışacak yaklaşık 10 adet (fazlada olabilir)...
  3. Macera

Sezona hazır mısınız ?

Ynt: Sezona hazır mısınız ? Ahmet bey merhabalar , Discovery II de kullandığım lastiklerim 255 x 55 x 18 bu cantlar için A/T desen lastiğiniz bulunurmu Bana ufuk.senol@teknosergroup.com dönüş yapabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim Ufuk Şenol
  4. Macera

Satılık 1997 Model Disco I SE OTOMATİK 300 TDI Motor

Ynt: Satılık 1997 Model Disco I SE OTOMATİK 300 TDI Motor Teşekkürler
  5. Macera

Satılık 1997 Model Disco I SE OTOMATİK 300 TDI Motor

Merhabalar , Aracım 1997 Model Disco I SE OTOMATİK 300 TDI Motor olup, 310.000 KM - Motor rektifiye 300.000 KM yapılmıştır 25.000 TL Ufuk Şenol 0 530 567 58 84
  6. Macera

Toyotacılar Muhabbet Köşesi

Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi Serkan bey merhabalar , Aracınızı güle güle kazasız belasız kullanın ben (Ufuk Şenol-İstanbul ) 97 model bir LR discovery kullanıyorum fakat 99 üstende bir model LC vx100 almayı düşünüyorum fakat LC ler konusunda hic bir bilgim yok bu siz aracınızı yeni...
  7. Macera

Ucuz Parça

Ynt: Ucuz Parça Merhabalar yedek parçalar konusunda uygun fiyat aldığım bir firma Sirkeci Land Yedek parçaları satışı Serdar bey 0212 527 10 98 ve 513 27 85
  8. Macera

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları Yavuz hocam merhaba küheylanın son hali muhteşem olmuş kazasız belasız güle güle kullan
  9. Macera

Muğla Kamp Alanları

Ynt: Muğla Kamp Alanları Aktur Kamp alanı cevresinde gezilecek bir çok yer var Datça-Eski Datça-Mesudiye-Palamutbükü- Kinidos Antik kenti gibi çok güzel koylar var Yol üzerinden bal,badem ve zeytin yağı gibi yöresel ürünleri satın almayın kooparatif çok daha kaliteli ve uygun ürünlerin...
  10. Macera

Muğla Kamp Alanları

Ynt: Muğla Kamp Alanları Merhabalar bende Aktur Kamp alanı hakkında bilgi paylaşmak isterim Marmaris -->Datça yolu üzerinde 30 km de Aktur Camping bu sene keşfettik www.akturcamping.com 0 252 724 68 36 Çadır ve Karavan kamp için muhteşem bir yer Elektirik-su-wc-duş-buzdolabı -Market ve eczene...
  11. Macera

Discovery V8 - Discovery 2.5 TD Tercihi

Ynt: Discovery V8 - Discovery 2.5 TD Tercihi Mert amma yaptın şimdi 2 yıl önce eniyi araç Disco 300 TDI diye yazıyordum, tabii yeni aldın 3,9 V8 Diskoyu 30 Krş yakıyor yazıyorsun Yeni aracını güle güle kazasız belasız kullan
  12. Macera

1997 Model Discovery 300 TDİ SE - Otomatik (Satılık)

Merhaba Gezenbilir Üyeleri için farklı bir fiyat olacaktır
  13. Macera

1997 Model Discovery 300 TDİ SE - Otomatik (Satılık)

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıllıdr kullanmakta olduğum Discovery 300 TDİ 1997 model aracımı satıyorum sahibinden.com da resimleri mevcuttur Aracın düzenli bakımları Onuş Oto Oktay Ustada yapılmıştır kendisinden de aracın durumu hakkında bilgi alınabilir Herhangi bir sorunu yoktur 300...
  14. Macera

Telsizler ve Telsiz Kanunu Hakkında

Ynt: Telsizler ve Telsiz Kanunu Hakkında Merhabalar , arkadaşlar sahibinden.com da 2 el CB telsizler 30 ytl den satılmakta birkaç örnek bu telszileri almadan mutlaka deneyin görüşme yapın derim ben 1 sene önce bir el telsizi aldım hala kullanıyorum...
  15. Macera

1997 Discovery Mpi / 2000 cc / 136 Hp

Ynt: 1997 Discovery Mpi / 2000 cc / 136 Hp Merhaba bir yıl kadar önce bende discovery almayı düşünürken Mpi lara bakmıştım bu kasa için 2000 cc yeterli gelmiyor araç kağnı gibi kalır benim önerim uygun fiyatlı bir disco arıyorsanız 97-97 3.9 benzinli bir araç düşünün derim 15000 ytl...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

SON KONULAR

Geri