manyak kullanıcısının son içeriği

1. manyak

11.TA1KT GELENEKSEL TEKİRDAĞ "FIELD DAY" ETKİNLİĞİ

Ynt: 11.ta1kt Geleneksel Tekirdağ "fıeld Day" Etkinliği Merhaba; Elbette bu yıl' da yapılıyor, aşağıdaki bağlantıyı takip ederseniz gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.. https://www.facebook.com/groups/269342263170272/ Selamlar...
  2. manyak

Alınık Temiz Tamirsiz President Lincoln

Ynt: Alınık Temiz Tamirsiz President Lincoln Merhaba, Gerçekten iyi kullanılmış bir tane var, sevdiğim bir abimde satıyordu hala satışta ise bir gürüşüp fiyat bildiririm. Selamlar
  3. manyak

TRAC; Gölcük'te VHF / UHF Yarışmasında

Ynt: Trac; Gölcük'te Vhf / Uhf Yarışmasında Merhaba, Tebrikler, umarım verimli geçmiştir. Selamlar
  4. manyak

Gmrs Dikkatine!

Ynt: Gmrs Dikkatine! Merhaba, Sayın 34, kim olduğunuzu bilmiyorum ama ben sanal alemde bu "beyefendi" nin sahte kimlikleriyle uğraşmaktan bıktım. En önemlisi de hiç ilgim olmamasına rağmen hakkımda asılsız bir sürü şey yazmasıdır, bende bundan sonra yazdığı her şeyi dökeceğim ortalığa. Selamlar
  5. manyak

Gmrs Dikkatine!

Merhaba, Sayın GMRS bir başlıktaki yazılar üzerine bana özel mesaj atmışsınız. Ancak beni engellediğiniz için size özelden cevap veremiyorum, cesaretiniz olsaydı bunu yapmazdınız. Ama bu tutum sizin alışkanlığınız kendi sitenizde de aynısını yapıyorsunuz herkes hakkında atıp tutuyor ve...
  6. manyak

Tartışma Konusu

forum yöneticilerinin bu şahsı iyi takip etmesi gerekir, hatta bir ara forum yöneticilerinden " REHA " ya bile atıflarda bulunmuştur.
  7. manyak

Tartışma Konusu

aaahhh ahh sayın 34 o kadar çok şey var ki hakkında bildiğim, ama adamda utanma yok. Arkadaş Polislik mesleğinden ..............? olduğu için herşeyi sadece kendi bilir sanıyor.
  8. manyak

Tartışma Konusu

Merhaba, aşağıda yazacaklarım densiz bir şahsın sitesinden alınmıştır, bu yazıların niceleri elimde mevcut. Tüm kopyaları dosyamda kendisi hakkımda saçma iftiralarla dolu yazılar yazmaktaydı, ama ben her zaman nezaketli oldum. Şimdi soruyorum Amatör Telsiz Camiasına bu kadar düşman birisi nasıl...
  9. manyak

Ssb Telsiz

Ynt: Ssb Telsiz buradayım.
  10. manyak

2013 YILI AMATÖR TELSİZCİLİK BAŞVURU KOŞULLARI

Ynt: 2013 Yılı Amatör Telsizcilik Başvuru Koşulları Merhaba, Sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Sınav başvurusu esnasında sizden belge istenmiyor zaten (Eğitim durumunuza göre gereklilik dışında.), sınavı kazanırsanız belge almanız için istenen belgelerin arasında İyi Hal Belgesi...
  11. manyak

Yeni Telsiz Yönetmeliği

Ynt: Yeni Telsiz Yönetmeliği Merhaba, Sayın Ali Aksoy, yönetmelik metnini yazmaktaki amacınızı söyler misiniz? Özellikle Amatör Telsizcilerin Afet Acil Haberleşmesine katkı sağlamasıyla ilgili olan kısmı renkli yapmanız bir hayli manidar, bununla ilgili olarak bizlere açıklama yaparsanız...
  12. manyak

2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular

Ynt: 2011 Yılı İkinci Dönem Amatör Telsizcilik Sınavı İçin Başvurular Merhaba, Canlı Amatör Telsizcilik Sınavı Sorulara çalıştıktan sonra buradan kendinizi deneyebilirsiniz. İyi çalışmalar, sınavda başarılar. Selamlar
  13. manyak

Amatör Telsizcilik Ders Ve Sınav Notları

Ynt: Amatör Telsizcilik Ders ve Sınav Notları Merhaba, Canlı Amatör Telsizcilik Sınavı Buradan sıanv sayfasına bağlanıp kendinizi deneyeceğiniz sınavlar yapabilirsiniz. En güncel sınav sorularından oluşan sistemdir. Ayrıca anasayfasından soru bankasına ulaşabilirsiniz. Sınavda başarılar...
  14. manyak

Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım.

Ynt: Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım. Merhaba, Benim sizlere bahsettiğim frekans yurtdışı istasyonlarının yeniden yoğun olarak kullanmaya başladıkları frekanstır. E5 USB olarak bilinir, ve beni tanımadan eleştri yapan arkadaşlar lütfen önce beni tanıyın, başka...
  15. manyak

Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım.

Ynt: Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım. Merhaba, Biz ulusal platformda Türkiye CB' cilerini 27.915 USB veya 27.555 USB frekansına çağırıyoruz. Özellikle 27.555 USB frekansı Uluslararası Çağrı Frekansı olarak kullanılması sebebiyle hiç bir zaman boş kalmamakta ve uzak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

SON KONULAR

Geri