Action Sport için Vinç Tampon İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sabri yucel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 89
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,982

Etiketler
Ynt: Action Sport için Vinç Tampon İmalatı

selam 265 le 245 arasında % 13 cap farkı var assagı yukarı sımdılık sorun yok 38 on 34 arka fena sayılmaz :smiley:

gecenlerde kucuk bir kaza demıyelim de .... kucukbır sorun gecırdım yaklasık 1.5 metre derınlıgınde su kanalına dustum :smiley: gece karanlıgında tarlalarda gezerken ustude otla ortulu olunca sonuc bu :smiley:

091

090

089

yanımda calaskar vardı arkadan bır agaca bagladım ve cıkardım ... sadece on sol far ve camurluk bıraz ezılmıstı .... aracın tum agırlıgı on sol lastık uzerındeydı kendı kendıme salıncak yamulmus ve kopmustur dedım ... aracın yuremesı ımkansız dıye kara kara dusunurken .....aracı cıkardıkdan sonra yanıldıgımı anladım en ufak bır hasar yok on takımda saga sola cekme dalma hıc bır problem yok ... ben yanılmam :smiley: 25 senelık tıcarı arac mılyon km nın uzerınde yol tecrubesı :smiley: ssang tank dan farksız bu kadar darbeye bu kadar agresıf kullanmaya en ufak bır sorun yok motor sanzıman dıfransıyeller saft on akslar ve muazzam sase her seyıyle tam bır arazı canavarı ....

Geçmiş olsun Sabri.Gerçekten yazdığın gibi aracın şase çok sağlam ve kalın ben aracımı yeni aldığımda eski bir otobüs ve kamyon şoförü olan bir abimiz altına bakarak bu dingille şase kamyon taşır demişti :smiley:

gunaydın arkadaslar :smiley: sorun yok hayat guzel isimiz zaten sorun cozmek :smiley:

tavana sepet yapacagım bır kac aracdan resım aldım hem sis farları ıcın hem balta kurek vs vs ıcın en kısa zamanda projeyı cıkarıp uglamaya baslayacagım .... selamlar ...

çok güzel olmuş gerçekten tavana sepette olmazsa olmazlardan!!!!

Gördüğüm kadarıyla Ssangyong ailesi oldukça genişlemeye ve bu genişlemeye paralel olarak araçlarını geliştirmeye başladı.Geçen sene sitede ssangyong kullanıcıları ne zaman buluşuyoruz adı altında açmış olduğum konuya 4 araç olarak katıldık ve Hendek Çiğdem yaylasında oldukça zorlu ve bol karlı etapta çok güzel vakit geçirip tecrübeler edindik.Bu sene inşallah 2.ssangyong kullanıcıları gezisinde daha çok araçla kendimizi gösterip araçlarımızı ve uygulamalarımızı daha yakından görüp birbirimizi tanıma fırsatımız olur diye düşünüyorum.Gezi ve buluşma hakkında tüm ssangyong kullanıcısı arkadaşlar gerek rota gerekse etkinlik hakkında görüşlerini şimdiden paylaşmaya başlayabilirler.:smiley: Güzel günlerde buluşmak ümidiyle esen kalın.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46002.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46002.100

buluşma ortalarda biyerde olursa bizde egeden katılabiliriz.
kazdağları olabilir mesela.

selam dostlar

az once kayısdagına cıktım zırveye dogru sısden gozgozu gormuyor gorus mesafesı 5 metre var yok .... gunduz cok cıkmıstım yagmurda cıkayım dedım :smiley:

eyvallah niyazi bey 8) cok cıktım resımler var en son cıktıgım da cok sıs vardı resım cektım vıdeo da var bır sey gozukmuyor ayrı mesela ???
bır kac gune kadar yuklerım selamlar

nihayet vakıt bulup tavan sepetine basladık :smiley: yarın biter montaj sanırım hella 700 aldım delici 4 adet tamponda da 2 adet hella 500 var ınsallah polis beylerle başimiz belaya girmez ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri