Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan A.Argun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 53,759

A.Argun

Kamp I
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar,zaman zaman forumda konuları okurken Doğa yürüyüşüne katılmak isteyenlerin, yardımcı olunmasını talep ettiklerini okuyorum.
Kendi tecrübelerimi yazarsam belki Ankarada olan arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüm.
Ankarada Gezenbilir grubunun düzenlediği doğa yürüyüşleri dışında aşağıda yazdığım doğa yürüyüşü düzenleyen ticari organizasyonlar var.Bunlarla hemen hemen her hafta sonu doğa yürüyüşüne katılmakla birlikte hiçbirisi ile kişisel bir bağım yoktur.

Gezenbilir Ankara Yürüyüş Grubu
Orion trekking
Ankara trekking
Gezginder
Zirve dağcılık Ankara şubesi
Alternatif trekking
Artı yaşam
Adog (Anadolu doğa grubu)
Adkk (Ankara Dağcılık, Kayak ve Kış Sporları İhtisas Kulübü ve Derneği)
Ankara Anatolya doğa sporları
Tempo tur

Ve benim bilmediğim olası diğer oluşumlar.

Yazdığım bütün organizasyonların web sayfaları var.

Etiketler
Ynt: Ankara'da Yürüyüş Grupları Hakkında

Ben de Explorer dışında başka firma var mıdır diye soracaktım. Paylaşım için teşekkürler.

Gezenbilir olarak çok güzel yürüyüşler gerçekleştiriyoruz..

Örneğin bu hafta sonu da Eymir'de yürüyeceğiz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65553.0

Merhaba Ben Başak, iyi geziler diliyorum ...............

Unutmadan bu hafta sonu yani 3 Nisan Pazar günü Dorukkaya Ormanlarında yürüyeceğiz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=71731.0

Bu gibi grupların arayışları içerisindeydim bende sadece zirve dağcılıgı biliyodum diyerlerinden haberim vardı duymuştum desem yalan olur..Aranıza yeni katıldım yapılcak olan etkinliklerde karşılaşmak dileğiyle..Hoşçakalın....

kurtbogazndabalıktutamamk, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, yürüyüşlerimize katılmanıza seviniriz..

Selamlar,
2 kere Tempo tur ile kızılcahamam tarafına gittim. her hafta yürüyüş düzenliyorlar sanırım. Ankara/Tunalı ya yakın oturuyorum. Kalkış durakları evime çok yakın olduğu için işime geliyor. :smiley:
Havalar ısınmaya başladı. Fırsatım olursa diğer gezi grupları ile de yürüyüş yapmayı planlıyorum.
Genelde pek duyuru olmuyor yürüyüşlerle ilgili. bu nedenden dolayı hep son dakka haberim oluyor :(

Hepinize iyi geziler dilerim :smiley:

CAN K.

O zaman bu hafta sonu yani 17 Nisan pazar günü yapacağımız yürüyüşümüzün linkini vereyim hemen, katılmak isteyen arkadaşları bekleriz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=72709.0

Bu pazar Tempo Tur ile MAHKEMEAGACIN VADISI yürüyüşüne katılıyorum :smiley:
bilgilendirme için teşekkürler.

CAN

bugün üye oldum ve artık bende gezilerinize katılmak istiyorum... iyi günler...

Can Bey merhabalar, umarım sizinde yürüyüşünüz iyi geçmiştir, oturduğunuz yere yakın olan arkadaşlarımız var ulaşım konusunda sorun yaşamadan bizim etkinliklerimize de katılabilirsiniz, sizi de aramızda görmek bizi mutlu edecek, görüşmek dileğiyle, selamlar..

Zerrin Yiğiter

cank' Alıntı:
Bu pazar Tempo Tur ile MAHKEMEAGACIN VADISI yürüyüşüne katılıyorum :smiley:
bilgilendirme için teşekkürler.

CAN

Onur Bey merhabalar, Gezenbilir ailemize hoşgeldiniz, etkinliklerimizde siz de aramızdan görmekten mutlu olacağız, görüşmek dileğiyle, selamlar..

Zerrin Yiğiter

onur530' Alıntı:
bugün üye oldum ve artık bende gezilerinize katılmak istiyorum... iyi günler...

teşekkür ederim zerrin hanım... bu siteyi bu kadar geç keşfetmekten o kadar pişmanımki... fakat 23-24 nisan ışık dağı kampına büyük ihtimalle katılamıyacağım.. daha sonraki etkinliklerde görüşmek üzere...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR