Avrupa Marketlerinde Süt Ürünleri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 540

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Mesajlar
2,598
Tepkime puanı
3,544
Yer
Almanya
Avrupa ülkelerinin mutfağı süratle değișiyor, zenginleșiyor demek belki daha doğru olur. Avrupa Birliği ülkeleri arasındaki dolașım serbestliği, ticaret ve çalıșma kolaylıkları, mülteci akını, gittikçe artan bir șekilde, değișik kültürlerden insanların bir araya gelmesini sağlıyor. Bu güzel gelișmenin ilk ekisini marketlerde satılan yiyecek ve içeceklerde görmek mümkün. Mutfak için alıș veriș yaparken (özellikle eșim) hep yeni yiyeceklerle karșılașırız.

Her ağız tadına, her inanca ve her keseye göre yiyecek var.

Fırsat buldukça bu bașlık altında, gezilerimizde faydalanabilceğimizi umduğum örnekler vermek isterken Avrupa gezilerine çıkan karavancılarında yardımlarını bekliyorum. Bu yardımlar çok önemli çünkü, Türkiye’de bir marketten son elișverișim yıllar önceydi. Yeni diye verdiğim örnekler Türkiye’den buraya gelmiș olabilir.
 
Son düzenleme:

Etiketler

bartek

Zirve
Mesajlar
2,269
Tepkime puanı
893
Hüseyin bey, süt yanına su da koysak ; doğal su bazen zor bulunuyor gazlı sular içerisinde.
 


BENZER İÇERİKLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
100,563
Mesajlar
1,483,849
Kayıtlı Üye Sayımız
168,735
Kaydolan Son Üyemiz
İnga1976

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst