Beypazarı Kurusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,538

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yolunuz Angara'ya düşerse, Beypazarı'na uğramadan geçmeyin. Tarihi mimarisiyle çok güzel bir Anadolu kenti bulacaksınız. Buradaki As Balıkçılık'ta mutlaka kamp yapın. Nefis Balıkların tadına da bakabilirsiniz. Ben gitmeyeli epey oldu. Özledim gerçekten Beypazarı'nı. Yeri gelmişken maden suyu da içilir Beypazarı'nın. Çarşı merkezinde harika kokulu ve lezzetli Beypazarı kurusu bulabilirsiniz. Buradan eşe dosta da kuru alabilirsiniz. Ayrıca Beypazarı'nın nefis havuçlarıyla yapılan havuçlu şekerlemeler de çok güzel.

Son düzenleme:

Etiketler
Yolunuz Angara'ya düşerse, Beypazarı'na uğramadan geçmeyin. Tarihi mimarisiyle çok güzel bir Anadolu kenti bulacaksınız. Buradaki As Balıkçılık'ta mutlaka kamp yapın. Nefis Balıkların tadına da bakabilirsiniz. Ben gitmeyeli epey oldu. Özledim gerçekten Beypazarı'nı. Yeri gelmişken maden suyu da içilir Beypazarı'nın. Çarşı merkezinde harika kokulu ve lezzetli Beypazarı kurusu bulabilirsiniz. Buradan eşe dosta da kuru alabilirsiniz. Ayrıca Beypazarı'nın nefis havuçlarıyla yapılan havuçlu şekerlemeler de çok güzel.
Hocam ben Ankara ya 2007 de bir kez gittim. Anıtkabir, hayvanat bahçesi, gençlik parkı gibi bir kaç yeri gezdim. Allah izin verirse bu sene ramazan bayramından sonra Samsun a giderken, rotama Ankara yıda ekleyeceğim. Sizden öğrenmek istediğim, Ankara nın nereleri gezilir? merkezi gezmek için nerede konaklayabilirim?

Ankara'da birçok gezilebilecek yer ve müze vardır.
Bunlardan Özellikle Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Rahmi Koç Müzesi hemen akla gelenler. Bunların ikisi de Ulus tarafındalar. Ankara'yı gezmek için konaklayabileceğiniz en iyi ücretli seçenek Ulaşan Hotel'dir. Ücretsiz yer konusunda her yerde bir sıkıntı yaşanabilir. Malum Büyükşehir. Ama AŞTİ'nin karşısındaki EMEK mahallesi Metro ile her yere gidebilmeniz açısından iyi bir seçim. Aşti'nin karşısında bir otopark alanı var. Burası açık mı bilmiyorum ama muhit olarak o civarlar bence uygun yerler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri