Dünya Turu

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zÇağrı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,862

zÇağrı

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Merhaba ben Çağrı 24 Yaşındayım KIRIKKALE'de yaşıyorum yıllardır hayalim olan dünyayı gezmek,keşfetmek ve yaşamak olan bu hayalimi artık gerçekleştirmek istiyorum.Bu hayat şartlarından sıkıldım sürekli çalışmaktan bir getiri yerine sürekli bir götürü olmasından bunalmış durumdayım.Seneler önce bir düşündüm gerçekten yaşıyormuyuz yoksa biz yaşadığımızı zannedip gerçekten çürüyormuyuz ? her şeyden vazgeçtim süresiz bir dünya turuna çıkmak istiyorum ilk defa yurt dışına çıkacağım.
Farklı ülkelerin yaşantılarını kültürlerini görmek ve beni bekleyen heyecan dolu bu yolculuğu tatmak istiyorum otostop ile ulaşımı sağlamak her gün farklı yerlerde çadır kurup konaklamak gerçekten benim bir hayalim olmuştur hep artık bu köle gibi yaşamaktan kurtulup zincirlerimi kırıp gerçek hayatı yaşama planlarıma başladım fakat bu yolculuğun tek olmasında sıkıcı olabileceğini düşünüyorum ve yol arkadaşı arıyorum bay bayan hiç farketmez hayallerimizi gerçekleştirmek gezme ve görme vakti geldide geçiyor bile hani bir söz vardır "Çok Gezen Mi Bilir Çok Okuyan Mı" ben çok gezen olmak istiyorum herşeyi görmek bilmek farklı hayatları tatmak yeni insanlar tanımak istiyorum.Hazırlıklara yavaş yavaş başladım yol için gerekli malzemeler pasaport işlemleri bunları ayarlamaya başladım ve kararımı verdim 1-2 ay içerisinde bir yol arkadaşı bulup "Geç Oldu Biz Artık Kalkalım" demek istiyorum bu yolculukta benim ile sıkılmayacak bunalmayacak arkadaşları bekliyorum görmemiz gereken ve keşfedilmeyi bekleyen koskoca bir dünya var benimlemisin ?

İletişim:Çağrı Onay

Whatsapp:05446287610

İnstagram:cagri.onay
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,049
Kayıtlı Üye Sayımız
172,016
Kaydolan Son Üyemiz
Taylan Murat KORKMAZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst