Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan eozcelik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,774

eozcelik

Ana Kamp
Yer
Ankara
Geleneksel 5. Işık Dağı-Karagöl Bahar Kampı bu yıl (2015) yapılacak mı? Yapılacaksa tarih belirli mi?

Teşekkürler

Etiketler

Ynt: Geleneksel 5. Işık Dağı-karagöl Bahar Kampı (2015 Yılı)

Geçen sene çok güzel ve dinlendiriciydi, bu sene için TAKİP.

Merhaba,
Az önce Hikmet Özkan abimizle konuştum. (Bu yılki organizasyonu Hikmet Abi yapıyor.) Ondan edindiğim bilgileri aktarıyorum: 1-3 Mayıs (Cuma, Cumartes, Pazar) tarihleri arasında Işık Dağı Karagöl'de (geçen yıllarla aynı yerde) geleneksel Işık Dağı Kampı yapılacaktır.

Saygılarımla,

Duymayanlara buradanda duyuralım...

https://www.facebook.com/events/614743798626367/

Önceden böyle etkinlik açıldığı zaman sayfalarca yazılırdı.listeler yapılırdı.Ya kimse gitmiyor yada bilmiyor.Haydi kimler geliyor görelim... :D :D.

1. Bülent 4x4 (hem araç hem kişi)

Bülent Bey,
Facebook'taki Gezenbilir grubunda kimler gidiyor bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu yüzden Gezenbilir forumunda insanlar gitme durumlarını belirtmeyebilirler. Bilgilerinize...

Maksat muhabbet olsun yoksa bizi ilgilendiren bir durum yok giden zaten belli ..bu site bitmiş durumda benimde son mesajım dır.

Her minibüste her sitede bir cem yılmaz oluyormuş.
Kimi güldürür,kimi kızdırır. He deyip geçmek lazım...

Selamlar,

Bazı insanlar herkesi kendi gibi düşünür empati yapmaz. Buradan bildirim yapan herkese teşekkürler. Bu ve bunun gibi aktivite haberlerini hep bekliyorum. Herkes Facebook kullanmak zorunda mı ? Şahsen ben değilim ve olmayacağım. Bu siteyi takip etmek daha Hoşuma gidiyor. Sürekli Ankara'ya geliyorum ve uğramak isterdim denk gelse ama maalesef bu sefer denk gelemedik .

Umarım bir dahakine....

Güzel anılarla dönmenizi dilerim.

Bu yılkı kamptan birkaç foto...

IMG 7760

IMG 7767

IMG 7782

IMG 7797

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR