- Hayat Gezince Güzel -16-

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mesut hoca Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,352

mesut hoca

Kamp I
Yer
eskişehir
Selam bütün motorcu dostlara, bu gün 27 .01.2015 pazartesi , hava şartları malum, kış ayları olduğu için fazla gezi yapılamıyor,biraz hava iyi oldumu veya güneş yüzünü biraz gösterdimi,akla ilk gelen motor gezisi oluyor,bende bu fırsatı buldum ve içimde büyüyen kurtları atmak amacıyla kısada olsa bir gezi yaptım,umarım beğenirsiniz,
17-18 ocak 2015 tarihinde eskişehirden , adapazarına yeğenimin yanında olan ANNEMİ almaya gitmiştim,adapazarına gitmişken ,( FUSUY364)nikli,motor sever arkadaşımız olan YUSUF HOCAMLA(Kendisi bir matematik öğretmeni) ,bir buluşma ayarlayıp hem tanıştık ,hemde sohbet etme fırsatını buldum sağolsun beni kırmayıp adapazarının ,hendek ilçesinden 35-40 km’re mesafeden geldi,!,ayrıca çok beyefendi kişiliği ve mütevazi bir kişilik olduğunu gördüm, kendisine buradan selamlarımı gönderiyorum , ve işte Yusuf kardeşimle olan bir iki resim

Yusuf kardeşimle buluştuğumuz an,

Buradada oturup sohbet ettiğimiz ve tanışmamızın resmi,saygılar YUSUF HOCAM!

Gelelim benim kısacık olan kış gezime ,hava parçalı bulutlu ve sadece soğuk var,soğuk diyorum ileriki resimlerde buz tutan göleti göreceksiniz

Motorumu hiç bu kadar çamurlu görmemiştim, çamur tekere sarınca bir ara tekerlek dönmedi ,baya bir endişelendim ama biraz çamuru temizledim, sonra devam ettim,

İşte buzul göleti , sanırsın buzullarda yaşıyoruz, aslında soğuk geçen her kışta donar burası,

Buda ben, karlar içerisinde tertemiz havayı çekiyorum, -hayat gezince güzel-

Gölet öylesine donmuş ki, buraya gelen balıkçıl bile hayal kırıklığına uğramış, gölette hayat var ama buzun altında

Buda göletin yakın çekimi, dediğim kadar var değilmi?

Geçen yıl kar’da yağmadı yağmur’da yağmadı eskişehire,kuraklık oldu kısacası, eeee geçen yaz harman olmazsa, samanlıkta samanda olmaz , ÇOBAN ne yapsın mecburen koyunları çıkartmış yaylıma

Maşallah nazar değmesin, aslanlar gibi duruyor,değilmi?

Hep hayalimdi bir kış gezisi yapmak, soğuk havada gerekli tüm ekipmanlarımı tamamlamıştım,hepsini deneme fırsatı’ da buldum, mesela başıma taktığım termal başlık 10 numaraydı, asker botlarımda çok faydalı oldu, su ve soğu’ğu hiç hissetmedim, termal alt ve üst içliklerde hiç üşütmedi, herkese tavsiye ederim

Direğin üzerine monte edilmiş şanlı bayrağımızı’da burada paylaşmazsak olmazdı zaten,

Eriyen karlar doğru az önce gördüğümüz donmuş gölete gidiyor,inşallah gölet tekrar dolar( su hayattır)

Ne güzel değilmi ,her yerde kar var, bir keresinde bir hava tahminci tv’de söyle söylemişti (dağlardaki karlar,bizim dağlardaki barajlarımız)demişti, dağlarda kar olursa akarsularda, dağ çeşmelerinde ‘de sular bolca akar,

Deveci pınar çeşmesi, burada biraz dinleniyorum, şunu’ da anlayamıyorum insanlar neden böyle yerlere hep bir şeyler yazma isteği duyar bilmiyorum ,çeşmenin önünede yazmışlar,arkasınada yazmışlar,bu tür yazıları yazan her insanı kınıyorum !

Birazda karda gezinti oldu, hep yere bastığımızda kütür, kütür sesler çıkıyordu ,doğrusunu söylemek gerekirse baya bir de zevk aldım bu geziden,

Bu resmi çok beğendim, hayat dolu bir fotoğraf

Buda son fotoğraf, hava çok soğudu, artık dönüş zamanı, kısada olsa bu gezi benim nefsimi köreltti, sabırla yazılarımı okuyup ve resimlerimi inceleyen her arkadaşıma saygılarımı sunuyorum, bir dahaki gezide buluşmak dileğiyle , selamlar…

Etiketler
Ynt: - Hayat Gezince Güzel -16-

CbF 150 Tek geçerim...
Bendede var ..
İzmire yolunuz düşerse birlikte yol yapalım isterim.
Saygılar.
Takip...

KağanÖner' Alıntı:
CbF 150 Tek geçerim...
Bendede var ..
İzmire yolunuz düşerse birlikte yol yapalım isterim.
Saygılar.
Takip...
teşekkürler kağan bey,emin olun oralara yolum düşerse mutlaka tanışıp görüşmek isterim,saygılar.

Mesut hocam.Sizi burada görünce hiçte şaşırmadım.Hem gezmeyi seven,hem motor aşkı olanlar nerelerde buluşurlar. :smiley:
Buradada paylaşımlarınızı takipteyim.Hatırlatma (MCV)Sivaslı Mehmet
Hayırlı günler dilerim

sivaslı mehmet' Alıntı:
Mesut hocam.Sizi burada görünce hiçte şaşırmadım.Hem gezmeyi seven,hem motor aşkı olanlar nerelerde buluşurlar. :smiley:
Buradada paylaşımlarınızı takipteyim.Hatırlatma (MCV)Sivaslı Mehmet
Hayırlı günler dilerim
selam mehmet kardeşim,saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR