İş Yapmayan Bir Akaryakıt İstasyonunun Günlük Satışını Paylaşıyorum(pazar Günü)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 116,945
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: İş Yapmayan Bir Akaryakıt İstasyonunun Günlük Satışını Paylaşıyorum(pazar Günü)

Dr. küstahlığa devam ediyorsun, benim yazdıklarımın seninle hiç ilgisi yok, terbiyesiz ve küstahsın. Sen hangi hakla bizleri yargılıyorsun? kendini ne zannediyorsun?

Etiketler
Ynt: İş Yapmayan Bir Akaryakıt İstasyonunun Günlük Satışını Paylaşıyorum(pazar Günü)

.

YavuzÇ.' Alıntı:
Dr. küstahlığa devam ediyorsun, benim yazdıklarımın seninle hiç ilgisi yok, terbiyesiz ve küstahsın. Sen hangi hakla bizleri yargılıyorsun? kendini ne zannediyorsun?
senin seviyene inmeyeceğim

vay anasını ortalık karışmış bu arkadaş donanımhaber'i de karıştırmıştı. Allah yardımcısı olsun

dreamhits' Alıntı:
vay anasını ortalık karışmış bu arkadaş donanımhaber'i de karıştırmıştı. Allah yardımcısı olsun

Turbonun istedigide bu zaten. Ortaligi karistirip, kenari cekilip zevkini surmek.
Adamin sorunu filan yok, dalgasini geciyor burda bizimle ve degerli grup uyelerini birbirine dusuruyor.

Benim anlamadığım forum kurulu neden müdahale etmiyor?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sağlık sorunları olan insan farklı psikolojik sorunları olan insan farklı Murat bey. Sosyal Statüm yüksek shengen i herkese vermezler cümlesinide düşünmek lazım o zaman.
Lütfen konuyu uzatmayın, forumda herkes kendini savunacak durumda. Ortada hakaret yok küfür yok. Vasat bir konu için kimseyi kırmaya gerek yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Derya beye katılıyorum. Turbo burayı okuyup gülüyor diye düşünüyorum. Amacına ulaştırmasak daha iyi olur bence.

burakuysal' Alıntı:
Derya beye katılıyorum. Turbo burayı okuyup gülüyor diye düşünüyorum. Amacına ulaştırmasak daha iyi olur bence.

sayın arkadaşlar,
sayın doktor bey dışında hepiniz bana hakaret ediyorsunuz bu 1.
ikinci olarak ise ben tartışmalı bir konu açmadım...ben en sapa kalmış bir akaryakıt istasyonunun günlük satışını paylaştım...BURADA DERT ANLATMAYA DAİR BİR OLAY YOK.

konuyu karıştıran hakaret eden sizlersiniz...yaptığım nedense her şey olay oluyor...forum donanım haber de benim yazdıklarımdan dolayı karıştı...benim suçum yok...İLK YAZIYA BAKIN TEKRAR BİR AKARYAKIT İSTASYONUNUN SATIŞI BİLGİSİNDEN BAŞKA NE VAR? HER HANGİ BİR DERT ANLATMA VAR MI?

ben de buna cevap olarak asilzade bir insan olduğumu buranın da bir gezi sitesi olduğunu ve herkesin schengen vizesi alamacağını söyledim.

bugün bu forumda emin olun ki çok gezen olarak ilk lere girerim...gittiğim ülkeler çünkü gürcistan ermenistan nahcivan rusya iran azerbaycan ukrayna polonya çek cumhuriyeti avusturya italya slovenya hırvatistan sırbistan bulgaristan yunanistan fransa belçika hollanda almanya ve isvicre'ye gittim.

BAKIN HAKARET EDİYORSUNUZ AMA EĞER BENİM HATAM OLDUYSA ÖZÜR DİLERİM.

Arkadaşlar
emin olun bu yazışmaları okudukça "üzülüyorum".. Forumun hali, ülkemiz hali ile aynı oluyor. Yani, konuyu tartışacağımıza , birbirimizi tartışıyoruz....

Nedendir? nicedir? olur mu? doğru mu? çok önemli değil. Sizlerden ricam lütfen konuyu daha fazla uzatmayın , birbirinizi kırmayın. medeni bir şekilde konuyu sonlandıralım.. ha, konuya katkıda bunulanacak (yani konuyu tartışacak) bir arkadaşımız var ise, ona birşey diyemem tabii ki..

herkese selamlar, reha

BİLGİ:
Hakkı beyin mesajını, "UYARI yazımı görmeden" yazdığı için sildim.. Bu konuda bilgi vermek istedim..

reha

Hakkı bey,
sanırım "kibar bir üslüpla" vermeye çalıştığım mesajımı anlatamadım.

Eğer "konunun içeriğine bir katkıda bulunmayacaksanız, YAZMAYIN" dedim.. bu yeteri kadar açık değil mi?

reha

Turbo

2.el araba yerine baska bir seye yonelsen.
Butun yazdiklarini sabirla okudum 2000 kisilik ilcede 2.el araba isi yapmanin bir mantigi yok ztn. ilcenizde olmayan yada az bulunan bir seye yonel sen

Arkadaşlar
Sanırım sizlere derdimi anlatmam mümkün olmayacak. konuyu kilitliyorum. herkese iyi geceler diliyorum. reha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR