Karavanımı Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tekelimustafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 72
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,489

karavanımızın adı ne olsun?

• uyurgezer

Kullanılan: 4 22.2%
  • konargöçer

Kullanılan: 2 11.1%
  • yörük

Kullanılan: 12 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    18
Sanırım kilit nokta kurum temizliği
Mazot kalitesi

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler

@tekelimustafa

Hayırlısı olsun. Başlığı yeni gördüm, kusura bakma.

Allah kaza bela vermesin...

Seninle bu konuları yazışmıştık. Buzdolabı ve ısıtıcı ile ilgili zaten aynı şeyleri yazışmıştık. Eğer Şofben konusunda gösterdiğin gibi yan çözümler arıyorsan bana göre hiç bunlara girmeden, şu şekilde portafite halledebilirsin.

12 V araç şarjı ile bile Bidonda ısıtırsın, depoya boşlatırsın. Yeterli olmaz mı?
Img MTE4NQ
Siz bu cihazı denediniz mi??

Oncelikle hayirli olsun , guzel gunlerde kullanin insallah...

İsitici ornegi guzelmis ( 6L lpg ) lakin urunun ucreti+kargosu 1200 tl gozkuyor su an.Uzerine birde gumruk masrafi eklenince isin icinden cikilmaz bir hal aliyor maalesef.

Nasil cozucez bu isleri isleri bilemedim..Hermetik cok guzel bir sistem fakat , herkesi dusunduren baca olayi sanirim.

Oncelikle hayirli olsun , guzel gunlerde kullanin insallah...

İsitici ornegi guzelmis ( 6L lpg ) lakin urunun ucreti+kargosu 1200 tl gozkuyor su an.Uzerine birde gumruk masrafi eklenince isin icinden cikilmaz bir hal aliyor maalesef.

Nasil cozucez bu isleri isleri bilemedim..Hermetik cok guzel bir sistem fakat , herkesi dusunduren baca olayi sanirim.
çok teşekkür ederim.
6L olanı boyut olarak çok küçük olduğu için bana alınası geliyor. tabi böyle bir ürün için 1000 liralar çok yüksek.
henüz çok detaylı araştırmadım ama uygun fiyatlı olanı bulursam alıcam sanırım.
evet baca olayı beni de düşündürüyor. bacasız olanları da var. atık gazı doğrudan ortama veren.
ben açıkçası böyle bişey düşünüyorum. banyodaki havalandırmaya da bir fan takıp oluşan atık gazı hızlıca tahliye etmeyi düşünüyorum.
ısınan suyu anında kullanmayı düşünmediğim için, depodaki suyu ısıtıp sonra kullanmayı düşündüğüm için ısıtma sırasında oluşan atık gaz da solunmadan fanla tahliye edilse olur gibi geliyor..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR