Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullah tepe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 484
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 110,851

Etiketler
Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

Sağolun Satılmış bey.
Az kaldı. 2 - 3 hafra içinde bitecek inşallah.

Abdullah bey tüm gün oturdum 20sayfayı baştan sonra okudum.. hem zevkli hemde akedemik bir çalışma oluyor :smiley:)

benim merak ettiğim genel maliyet tablosu hazırladınızmı hiç.. sayfada varsa özür dilerim göremedim

sman' Alıntı:
Abdullah bey tüm gün oturdum 20sayfayı baştan sonra okudum.. hem zevkli hemde akedemik bir çalışma oluyor :smiley:)

benim merak ettiğim genel maliyet tablosu hazırladınızmı hiç.. sayfada varsa özür dilerim göremedim
Selamlar
Bu güne kadar genel bir maliyet tablosu yapmadım. Tamamen bitmesini bekliyorum. İhtiyac ve zevkler kişiden kişiye değişmekte malum, benim istediklerimin toplama maliyeti şu ana kadar 51.000 tl'yi buldu ve devam ediyor. Sanırım tip rakam 56.000 tl cıvarında son bulacak.
Her şey bittikden sonra bunlarıda sizlerle paylaşırım. Tabiki daha önce de söylediğim gibi, ihtiyaclar ve bazı şeylerden vaz gecmek imalatı kendiniz yapmanız rakamları cok aşagıya cekiyor.

Bu günlere gelmemize yardımcı olan TÜM GEZENBİLİR DOSTLARINA MİNNETDARIZ..İYİ,Kİ VARSINIZ. Tunay ve Tugay

Evet . Uzun zamandır fotolara ara vermiştik. İmalatdan bir kaç resim. her ne kadar ince rutuşlar olmasada o şekilede cok ama cok az kaldı

0909 016

0909 017

0909 015

Abdullah bey çok rahat, konforlu ve keyifli bir karavanınız olmakta ve ben büyük bir zevkle takipteyim. Araç koltuğunuzun her iki tarafında da kol dayama var değil mi?

ABDULLAH BEY
GEÇEN HAFTA CUMADAN BERİ MÜTHİŞ İLERLEME VE GAYET ŞIK.
SIRA BENDE İNŞALLAH.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR