Karavanla Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleyman yuksel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,967

suleyman yuksel

Yeni Üye
Bu aysonu yunanistan üzerinden avrupa turu planlıyorum.Kendi karavanım ile yapacağım bu yolculuğa yol arkadaşı olmak isteyen karavancı arkadaş veya arkadaşlar ile bu yola çıkabilirim.Eşimle çıkacağım bu seyahate yalnızda olsa tamamlama niyetindeyim.Emekliyim(zaman prblm yok),yeşil pasaportum var.Bana bu seyahati üzmeden yaptıracağına inandığım(eski model de olsa)bi karavanım var.Zorlukları aşmayı seven yeni yerler görüp keşfetmeyi seven vede gezmeyi seven biriyim. Yol arkadaşı konusunda her tür inanç ve görüşe saygı duyan ve aynı şekilde saygı bekleyen,bu çerçevede hoşgörü sahibiyim.
İlgilenen arkadaşlar ile irtabat sonucu detaylı planlama yarız.

Etiketler
Ynt: Karavanla Avrupa Turu İçin Yol Arkadaşı

mrb bende sizin gibi emekliyim yeşil pasaportum var sizin içinde uygunsa katılabilirim bu_acar@hotmail.com
506 6269232

Merhaba arkadaşım bu ay sonu.bulgaristan Yunanistan mekodanya mostar tarafına karavanımızla çıkıyoruz.Tel vereyim.05349111234

Ay sonu derken tarih belli mi,bende motorumla yola çıkacağım Balkanlara belki karşılaşabiliriz yollarda güzergah nedir.

Saygılar

20 mayıs da çıkıyorum.Zeki bey deneyimliymiş,herhangi bi aksilik olmaz ise ki benim açımdan olacağını sanmıyorum.Birlikde yol arkadaşlığı yapacağız;tabiiki o deneyimli olduğu için onun planına sadık kalacağız.

Hayirli yolculuk

Yunanistanda

Dedeagac'ta Alexandrapouli camping http://www.panhellenic-camping-union.gr/campingDetails.asp?cid=130&lg=1
Kavala'da Batis Multiplex http://www.batis-sa.gr/en
Larisa'da Posedion camping http://www.poseidonbeach.net/camp_gb.htm
Parga'da Linchos camp http://www.enjoy-lichnos.net/
Patra'da Ionion Camping http://www.panhellenic-camping-union.gr/campingDetails.asp?cid=130&lg=1

Kamplari bizim favorilerimizden

Saygilar
Mustafa GULER

arkadaslar once size iyi tatiller dilrerim.makedonyaya da gelmeyi tavsiye ediyorum sizlere ohridi gormeden gecmeyin cok guzel sehir ve ohridte koanklamak isteyenler pansiyonlarimiza konaklamayi tavsiye ederis .ayser_oh@hotmail.com yada 0038975806199 cepten ulasabilirsiniz .makedonya ohridten selamlar

tatil başladı
2 gün kavala
1 gün asparavolta
1 gün manastır
vede ohrid deyiz mükemmel.tek kelimeyle

suleyman yuksel' Alıntı:
tatil başladı
2 gün kavala
1 gün asparavolta
1 gün manastır
vede ohrid deyiz mükemmel.tek kelimeyle

İyi yolculuk ve güzel dinlenceler.. :smiley:

Cavid Sezen

çok teşekkürler.

20130526 155859

20130529 073502

Struga'ya da uğrayın. Ohrid'e 10 km. Orada dostlarımız var. 2009'da otomobilimizle gittiğimizde, Aydarce ailesinin evinin bir odasında pansiyoner olarak kalmıştık.

tşklr uğradık hepsi ayrı güzellikde.
ilk çıkış büyük bir tedirginlik ve heyecan.
yunanistan girişinden sonra bir kat daha arttı.zeki beyle bir gün sonra kavala da buluşacağız.o gayet rahat sanki izmir kordonda buluşuyoruz.
e tabi o oraları biliyomuş görmüş. bense çocukluğumuzdan buyana yunan tarafı ve yunan çekinceliği;ama hiç de öyle değilmiş.
biz bi gece 5 eoru verip konakladığımız otopark da buluştuk.limanda bi gece beleş kaldık.ver elini asporavolta.2013 yılının ilk deniz siftahı burada.deniz serin ilk etapda ama alışınca mükemmel.deniz temiz sahil geniş kumsal bizim altın kum misali bizi gören 6-7 karavancı daha bi kavurmalık olduk.sabah kahvaltıdan sonra selanik de duraklayıp geziyi dönüşe bırakıp,manastıra yol aldık.

20130528 181438

20130528 181458

20130528 210123

Mekodanyada Manastır Kasabasındaki Atatürkün okumuş olduğu Okul

038

Atatürkün okuluyla ilgili. Birçok foto var.İlerki günlerde ekliyeceğim

036

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR