Kendi Karavanını Yapanlar; CITROEN JUMPER - PAŞA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Turan YUCEL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 365
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 134,695

Turan YUCEL

0 538 812 84 48
Yer
İSTANBUL
Saygı değer karavan dostları 1,5 yıldır karavan yapmak için gezenbilir'deki karavan yapan arkadaşları takip ediyordum.Sonunda bende karavanımı yapmak için harekete geçtim ve 2007 model citroen jumper 13 m3 aldım ve yapmaya başlayacağım. Bu yolda, siz değerli arkadaşlarımın görüşleri benim için çok önemli. Görüş ve önerilerinizi ve yardımlarınızı,eleştirilerinizi bekliyorum. Malzeme seçimlerinde ve yapılacak projede beni yönlendirmenizi rica ediyorum. Salı günü Atilla abi ile görüşüp değerli fikirlerini aldım, bugün de Yusuf YAYBEK ile buluşup görüşlerini aldım. Değerli fikirleri için Atilla abi ile Yusuf kardeşime teşekkür ediyorum.

048

Etiketler
Turan YUCEL' Alıntı:
Saygı değer karavan dostları 1,5 yıldır karavan yapmak için gezenbilir'deki karavan yapan arkadaşları takip ediyordum.Sonunda bende karavanımı yapmak için harekete geçtim ve 2007 model citroen jumper 13 m3 aldım ve yapmaya başlayacağım. Bu yolda, siz değerli arkadaşlarımın görüşleri benim için çok önemli. Görüş ve önerilerinizi ve yardımlarınızı,eleştirilerinizi bekliyorum. Malzeme seçimlerinde ve yapılacak projede beni yönlendirmenizi rica ediyorum. Salı günü Atilla abi ile görüşüp değerli fikirlerini aldım, bugün de Yusuf YAYBEK ile buluşup görüşlerini aldım. Değerli fikirleri için Atilla abi ile Yusuf kardeşime teşekkür ediyorum.
Turan Bey, hoşgeldin.jumper de temiz görünüyor.Hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.Selamlar.

Turan bey Hayırlı olsun Bu işin pirleriyle temasa geçerek ve fikir alarak başlıyorsanız bu iş muhakkak süper olacak. Hiç şüphe yok
Kolay gelsin.

Turan abi pasha tekrardan hayırlı olsun çok temiz bir araç,13m3 hem şehir içi hem şehir dışı kullanımda çok ideal bir ölçü çok güzel bir karavan olacağından eminim,siz hele genel temizliğini yapıp aracın teknik eksikliklerini giderin sonrasında elimden gelen desteği yaparım ;)

Hayirli olsun aracınız.Hemen hemen aynı zamanda başlıyoruz yapmaya araçları.Ben de 17 m3 yapacağım inşallah.Size tavsiyem ilk önce mutlaka sağlam bir tamirciye aracın tüm teknik bakımlarını hallettirmeniz.Ben aracı servise verdim ve acelem olmadığını ne gerekiyorsa yapın dedim.Sonradan karavan bitince teknik problemlerle uğraşmak istemedim.Bu arada araca başlamadan klima düşünüyorsanın onu da taktırmakta fayda var.Delphi nin bu araçlar için ürettiği klimalar mevcut tabi bu giderken çalışıyor.Tekrar kolay gelsin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR