kiralık motokaravanla yurtdışı gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hipokrat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,275

hipokrat

Ana Kamp
sevgili dostlar, 13-27 eylül arası kısmet olursa uzun zamandır planladığım bir geziyi yapmak istiyorum. gezinin neredeyse tamamını planladım,biletler alındı,motokaravan kiralandı v.s. gezi rotamız: viyana(araç buradan kiralanacak)-klagenfurth-villach-bled-trieste-piran-pula-r,jeka-zadar-dubrovnik-mostar-sarajevo-zagreb-graz-viyana..umarım eylül ayı yağmur bakımından sorun çıkarmaz.bu bizim 2. kiralık karavan gezimiz olacak gezi sonrası anıları ve fotoğrafları paylaşmak isterim..bu rota ile ilgili önerileri ve uyarıları memnuniyetle karşılayacağımı söylemek isterim..

sevgiler

necmi durmaz

Etiketler
Ynt: kiralık motokaravanla yurtdışı gezisi

Geçen sene bizde münih sulzemoos tan mc rent firmasından kiralayarak yapmış ve memnun kalmış idik simdiden hayırlı yolculuklar dilerim.Paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz.

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,tabiki resim ve anıalrı paylaşmak isterim.
sevgiler

necmi

Hırvatistan ve Bosna Hersek'e gitmenize karavan kiralayan firma izin veriyor mu? Sigortalar genelde kapsamaz. Kontrol etmenizde fayda var.

resim göndermeyi öğrendiğimi sanıyorum sağolsun evliya çelebi anlattı ama ben yinede pek emin değilim..bir iki deneme yapmaya çaluışacağım..sayfaları gereksiz meşgul ettiğim için şimdiden özür dilerim..[attachment=1]

Caravan avrupa 317

evet başardım..evliya çelebi hocam sağolasın teşekkür ederim dersimi iyi çalışmışım değilmi..önümüzdeki hafta kiralık karavan ile yaptığımız avrupa gezisi ile ilgili bir iki resim daha koymayı düşünmüyorum..gezi notlarınıda kısa kısa yazarım yanında..[attachment=1]
caravanımnız işte bu kiraladığımız yerin otoparkında..tatilin 1.günü

Caravan avrupa 084

bu keyifli olan gezinizin görsellerinizi ve anlatımınızı merakla bekliyoruz şimdiden yapcağınız paylaşımlar için teşekkürler

ilginize teşekkür ederim,demekki gezi mvsimi yaklaşıyor burada gezenbilirde yeniden bulunmak güzel.:smiley: gezi çok şükür sorunsuz tam planlandığı gibi bitti. aracı teslim ettikten sonra yine uçakla viyana'dan izmire döndük. gezinn son kısımlarını sanırım geçen sefer tam olarak yayınlayamamıştım onları burada anlatmayı ve resimleri koymayı düşünüyorum.görüşmek üzere

sevg,iler

necmi durmaz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri