Maden Deresi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,149
Ynt: Maden Deresi

.

P4252892

P4262906

P4262907

Etiketler

insan emekli olup ,böyle bir etkinliği nasıl kaçırır ? 9 ayın çarşambası bir araya gelince kaçar ,kardeşim...Sağlık olsun(bu deyimin gerçekliğini yaşadık ,nedenlerden biri dünürümün vefatı idi) başka etkinliklere diyerek teselli buluyoruz..Daha önceki poyrazlar buluşmasından deneyimli idik,güzel buluşma olacağı kesindi'ki,olmuş. Birbirinden güzel fotoğraflarla bizede yaşattığınız için teşekkürler.Mehmet hoca ve Levent'in telefonlarına ulaşamama nedeni operatörlerden kaynaklıymış demek.

enverdede' Alıntı:
insan emekli olup ,böyle bir etkinliği nasıl kaçırır ? 9 ayın çarşambası bir araya gelince kaçar ,kardeşim...Sağlık olsun(bu deyimin gerçekliğini yaşadık ,nedenlerden biri dünürümün vefatı idi) başka etkinliklere diyerek teselli buluyoruz..Daha önceki poyrazlar buluşmasından deneyimli idik,güzel buluşma olacağı kesindi'ki,olmuş. Birbirinden güzel fotoğraflar la bizede yaşattığınız için teşekkürler.Mehmet hoca ve Levent'in telefonlarına ulaşamama nedeni operatörlerden kaynaklıymış demek.

Enver ağbi öncelikle başın sağolsun, inşallah başka etkinliklerde görüşürüz, valla istanbula gelince bir sürü kim aramış mesajı geldi,kimse ulaşamamış, selamlar

fsirin' Alıntı:
Maden deresi. Mehmet hocamın güveci de her zamanki gibi harikaydı. Çok teşekkürler. :smiley:

güveç Mehmet ağbinin olabilir ama lezzeti veren Mürşide abla :D, ellerine sağlık harikaydı, hatta İnsel'lerin hakkından araklarken İnsel tarafından basıldım ;D

fsirin' Alıntı:
Bende de 400 tane var yeter mi? ;D

Levent, güzel bir etkinlik oldu teşekkür ediyoruz.

resimler için çok teşekkürler Ferhat :smiley:

Gültekin' Alıntı:
Keyfiniz daim olsun.
Bir yer daha öğrendik. Kısmetse bu yaz bakarız tadına ;)

al artık şu karavanı Gültekin ;D

Oooohh maşallah, çok güzel bir etkinlik olmuş.
Biz nöbette olduğumuz için katılamadık, aslında sevgili Levent'in çağrılarını kaçırmayalım diyorduk ( yılbaşındaki Eynal çağrısı ile muhteşem bir kış tatili yapmıştık :smiley:) ) ama bu sefer olmadı, başka sefere inşallah.
Paylaşım için teşekkürler, selamlar.

Levent;Sayende güzel bir kamp oldu,Teşekkür ederiz.

Enver hocam;Başınız sağolsun,gözlerimz sizleri çok aradı,önümüzdeki kamplarda buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

Katılan ve katılamayan tüm dostlara selamlar.

racoed' Alıntı:
çok güzel . gıpta ederek izledim resimleri, teşekkürler . devamı dileğiyle tüm dostlara selamlar.

Raci hocam özledik seni :smiley:

camper_02' Alıntı:
Levent;Sayende güzel bir kamp oldu,Teşekkür ederiz.

Enver hocam;Başınız sağolsun,gözlerimz sizleri çok aradı,önümüzdeki kamplarda buluşmak dileğiyle hoşçakalın.

Katılan ve katılamayan tüm dostlara selamlar.

kamp dostlarla güzel, bizi yalnız bırakmadığınız için biz teşekkür ederiz

mabirsen' Alıntı:
Güzel etkinlik olmuş paylaşım için teşekkürler.

:smiley:
inşallah sizlerlede bir kamp nasip olur, tanışma fırsatı yakalarız, selamlar

geziyoM' Alıntı:
Oooohh maşallah, çok güzel bir etkinlik olmuş.
Biz nöbette olduğumuz için katılamadık, aslında sevgili Levent'in çağrılarını kaçırmayalım diyorduk ( yılbaşındaki Eynal çağrısı ile muhteşem bir kış tatili yapmıştık :smiley:) ) ama bu sefer olmadı, başka sefere inşallah.
Paylaşım için teşekkürler, selamlar.

nöbet daha önemli :smiley:, başka sefere inşallah

kıvırcık' Alıntı:
Harika bir etkinlik olmuş...
Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler... :D :D :D

teşekkürler :smiley:

aslanahmet' Alıntı:
Bende ki bir kaç fotoğrafı yükleyeyeyim.

Hakan resimler için teşekkürler

Enver dede sabırlar diliyorum.
Levent e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum,taa İstanbul dan kalk gel bana çay doldur,her zamanki gibi yine gözüme girdi.

IMG 0034

IMG 0037

IMG 0038

IMG 0039

Enver bey başınız sağolsun.
Bir müddet önce gittiğimde ıssızdı oraları. Bir su sesi, bir rüzgârdan ağaçların hışırtısı. Şenlendirmişsiniz oraları . Bir dahaki sefere keyfi paylaşmak ümidiyle.

mayıstosböce' Alıntı:
Enver dede sabırlar diliyorum.
Levent e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum,taa İstanbul dan kalk gel bana çay doldur,her zamanki gibi yine gözüme girdi.

bu benim kaderim herhalde :D

hiç' Alıntı:
Enver bey başınız sağolsun.
Bir müddet önce gittiğimde ıssızdı oraları. Bir su sesi, bir rüzgârdan ağaçların hışırtısı. Şenlendirmişsiniz oraları . Bir dahaki sefere keyfi paylaşmak ümidiyle.

teşekkürler Haldun ağbi :smiley:

hepinizde sağolasınız , bende özledim sizleri . görüşmek ve özlem gidermek dileğiyle , tüm dostlara selam ve saygılar .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.