Motokaravana Çevirme İşlemi İçin Firma Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motorkafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 42,827

motorkafa

Yeni Üye
Merhabalar

Bir Ducato alıp motokaravana çevirtmek istiyorum. Dolphin, Dolly v.s. gibi firmalar buldum. Hangi firmanın işçiliği ve malzeme kullanımı iyidir. Özellikle Dolphin tasarımları hoşuma gitti, şikayetçi olan var mıdır? Bu iki firma dışında önerebileceğiniz başka firma var mıdır? Teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Motokaravana Çevirme İşlemi İçin Firma Tavsiyesi

karavan için ayırdığınız bütçe önemli Bursa da İMAJ,VİYA ve BURSA karavan var DOLPHİNE göre + 15000 TL bütçe ayırmanız gerekir. nisbeten daha iyi sonuç alabilirsiniz. ancak dolphinde yapılacak işi başından en ince ayrıntısına kadar sözleşmeye bağlarsanız ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız.Gönlünüzdeki araca en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle...

motorkafa' Alıntı:
Merhabalar

Bir Ducato alıp motokaravana çevirtmek istiyorum. Dolphin, Dolly v.s. gibi firmalar buldum. Hangi firmanın işçiliği ve malzeme kullanımı iyidir. Özellikle Dolphin tasarımları hoşuma gitti, şikayetçi olan var mıdır? Bu iki firma dışında önerebileceğiniz başka firma var mıdır? Teşekkürler.
siteyi şöyle bir karıştırırsanız dolphin den şikayetçi sayısının az olmadığını göreceksiniz.,dollyden şikayet hiç duymadım

Merhaba
Yanıtınız için çok teşekkürler, araştırmaya devam ediyoruz.
Her firmanın kendini övdüğü bir ortamda objektif bir kullanıcı yorumu almak güzel.
Umarım en doğru tercihi yaparız.

Ben Ankarada tavsiye edbileceğim Demir Karavan.Ben bügün 15 m3 Ciroen Jumper araçımı yapılmak için Demir Karavan la anlaştım.Görmenizi tavsiye ederim.

İmaj karavanda üzülmez sürpirizlerle karşılaşmazsın fiyatı diğer firmalara göre yüksek diyorlar ancak satın aldığınız ürünün kaliteside diğer firmalara göre oldukça farklı.tabi bu benim şahsi fikrim.maddi imkanlar kısıtlıysa keseye göre hareket etmeli.

Ben yeni karavanımı yaptırdım.Demir karavan firması söz verdikleri zaman da tam istediğim gibi ve kaliteli bir işçilikle karavanımı teslim ettiler.Ruhast işlemlerimde sorunsuz bitti.Şimdi yollara çıkmak hazırlıklar yaılıyor.Tavsiye ederim,görmenizde fayda var.

Ben Ankarada tavsiye edbileceğim Demir Karavan.Ben bügün 15 m3 Ciroen Jumper araçımı yapılmak için Demir Karavan la anlaştım.Görmenizi tavsiye ederim.
Kaç TL ye anlaştınız. Araç hariç toplam kaça maloluyor.

Kime sorduysam cevap alamadım. Ne kadar sır mış fiyatlar. Bir kişi hariç . İstanbul dudullu tüvtürk te rasgeldiğim 11 M3 bi karavanın sahibi , 13.000 TL ye camper içini ,mal olduğunu söyledi. İyimi

Kime sorduysam cevap alamadım. Ne kadar sır mış fiyatlar. Bir kişi hariç . İstanbul dudullu tüvtürk te rasgeldiğim 11 M3 bi karavanın sahibi , 13.000 TL ye camper içini ,mal olduğunu söyledi. İyimi

genelde üretici firmalar fiyatların paylaşılması telkininde bulunuyorlar....ancak turkiyede birbirine benzer donanıma sanıp 2 arac bulmanız zor dolayısıyla tercih edilen donanıma gore toplam maliyet çok degisken olacaktır.piyasada sabit donanımlı araçlar 28000 tl ile 100 000tl arasında masraf ile camilere dönüştürülebiliyor.ortalama donanıma sahip bir aracı dolphin,dolly,moda gibi firmalarda araç dahil 80 000 -850000 tl maledersiniz ancak imaj,viya karavan ve vang o da 100000-130000 tl gözden çıkarmanız gerekir.maliyet skalası nı aynı zamanda kalite ölçütü olarakta degerlendirebilirsiniz.dolayısıyla ortalama kalite sizi üzmez ise 100000 tl maliyet ile tüm donanımı ithal olan neredeyse eksiksiz bir araç sahibi olabilirsiniz ve yaşanabilecek muhtemel sorunlarda bonus olur......

Yeterli bi cavap olmamış maalesef. Ben araç hariç demiştim. Araç modeline göre fiyat değişir . İç yapım değişmez. aşağı yukarı bellidir. Anlaşıldı yine sır lı bie cevap. Galiba burası firma reklamı için açılmış bir konu gibi.

Yeterli bi cavap olmamış maalesef. Ben araç hariç demiştim. Araç modeline göre fiyat değişir . İç yapım değişmez. aşağı yukarı bellidir. Anlaşıldı yine sır lı bie cevap. Galiba burası firma reklamı için açılmış bir konu gibi.
Bunun sırla alakası yok sorduğunuz sorunun mantığı yanlış ucu o kadar açıkki .....hangi donanım için fiyat istiyorsunuz verilen fiyatın anlamlı olması için tüm ekipman detayininda paylaşılması lazim misal 110x55 cm pedi orjinal cam kullanırsanız tanesi yaklaşık 1750 tl yerli sürgülü cam kullanırsanız 500 tl diye tahmin ediyorum. Somut biraradan veri istiyorsanız 2013 ekim ayında toplanan bir savunmalıydı araç hariç 46000 tl idi bugün aynı aracı aynı üretici de minimum 55000 tlye yaptırabilirsiniz....tüm camlar dometic,dometic tente ,kasetli tuvalet, 12 v buzdolabı ,multimedya ,solar paneller v.s

Standart bir donanım isterseniz 28000 tl.dir.İstediginiz donanıma göre fiyat değimektedir.Benim karavan yeni bitti ve 3kişilik olarak ruhsat çıktı.Fotograflarını görebilirsiniz..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR