Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,054
Ynt: Motorunuz Nedir?

merhaba adım barış istanbul'dan benimde 2004 klr 640 ve 1998 ktm lc4 640 dakarım var.Uzun yolu klr ile gidiyorum araziye de ktm ile çıkıyorum bazen kısa gezilerde,şehir içinde ktmyi kullandığım da oluyor

Etiketler

Mrb Kocaeli değirmendereden umut ben...
Bmw f650 gs im var2006.Uzun yol için diyecem ama olmuyo...arazi için diyecem motora yazık.Ben en iyisi bunu satıp 1200gs alayım.
Honda XL 200 2004 model.Zimmetli .Genelde orman yangınlarında ve trafik kazalarında ileri gözetleyici ve muhabere için kullanıyoruz.Esas olarak depremde kullanılmak üzere alındı.

slm istanbul pendikten murat ben
yamaha fazer 600
Motorla nereye gittiğim önemli değil sürmekten zevk alıyorum derseniz verceği zevk inanılmazdır.

NoRiskNoFun' Alıntı:
Şenol Bey merhaba,
Motoru almadan önce Honda Güvenli Sürüş 1 ve 2 eğitimlerine katılmıştım zaten, herkese de tavsiye ederim, hocalar da eğitim de süper.. Bu yaz sonuna doğru 10000 km'yi tamamlayıp güvenli sürüş 3'e de katılmak istiyorum. F650'nin biraz ağır olduğu doğru, ancak ağırlık merkezi çok düşük çok dengeli bir motor, ayrıca daha küçük ama ABS'siz bir motorla ben bu güne kadar hiç değilse 5 kere kayıp düşerdim, acemiyken panikle yaptığım sıkı frenler yüzünden, ama BMW ile henüz düşme siftahım yok şeytan kulağına kurşun :smiley:

merhabalar bende yeni üyeyim
motorum yok iki ay içersinde almayı hedefliyorum.Honda eğitim merkezinden güvenli sürüş 1 eğitimini aldım.İlk motor olarak BMW 650 düşünüyorum.Başlangıç motoru olarak pek uygun değil fakat trafiğe çıkmadan sürekli eğitim yaparak tekrar Güvenli Sürüş 2 eğitimine devam etmeyi planlıyorum.Sizlerin görüşlerinizi almak istiyorum.

Selam arkadaslar..
Bu topik aracılıgı ile tanışma fırsatı da olacak...
Adım, Uğur Karakaş, 36 yaşındayım, Bandırma'da yaşıyor, ticaretle uğraşıyorum
Doğa kamp ve ve motosiklet en büyük tutkum..
Motorum Bmw R-1150 Gs. böylelikle vakit buldukça hepsini bir araya getirmeye çalışıyorum,
Son zamanlarda karavan işine de merak sardım kısmet artık... :smiley:

G038

KamP
kamp

ailecek motosiklet ve kamp tutkunuyuz. Minik kızım ayşenur
Aysenur095
ayşenur

444
yolda

Vakit buldukça uzun gezileri çok severim tabi yaz günü ıslanmak da var.. :smiley:
G069

görüşmek üzere.. saygılar..

G028
yolda

G067
yolda

zeytin1977' Alıntı:
Mondial 150ZAT yağmur yağmadığı zamanlarda hergün kullanıyorum.

Bir zamanlar yağmur yağmadığı zamanlarda diye yzamışım. Vay be galiba artık tecrübe edinmiş olmalıyım:smiley:
Artık yağmur & çamur demiyorum, dere&tepe düz gidiyorum valla.
Şu anda Honda CBF 250 kullanıyorum. Hafta sonları Cumartesi akşamdan çıkıp - Pazartesi sabah direk işe geliyorum. Çok keyifli çokkk....:smiley:

Yollarda görüşmek dileği ile...

slm arkadaşlar istanbuldan biryerlere gezi yaparsanız haberim olsun bu arada adım murat :smiley:

Ankara'dan gurup sürüşü ile geziye katılmak isteyen olursa benimle irtibata geçebilir. Her Cuma toplanıp sohbet eden aşağı yukarı her hafta sonu gezi düzenleyen bir gurubumuz var. Sürüş tarzı enduro touring.

Merhaba,

Ben Özgür, Ankara'dan. BMW R 1200 GSA kullanıyorum. Fırsat buldukça motorumla değişik yerleri geziyorum. Herkesede kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

sarı motor çok guzelmiş.arkadaşlar yamaha bws100 ü nasıl bilirsiniz.2 yıldır kullanıyorum ama daha tam cozemedim motoru.cok seri fln ama bigün biyerden cıkıyo obur gun orayı cıkamıyo anlayamıyorum :D

Merhaba ben Gülay, foruma yeni üye oldum. Scooter kullaniyorum ama asıl hayalim F650 ile doğa sürüşleri yapabilmek...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR