Niğde Aladağlar Dağcılık Kampı (16-19 Mayıs 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EKARAIS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,933
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EKARAIS

Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git
Yer
İstanbul
Deniz, güneş, kum olayına girmeden son kez karlı dağlara çıkayım diyen arkadaşlara davet :smiley:. 16 - 19 Mayıs arasında Niğde Aladağlara gitmeyi planlıyoruz. Kendi araçlarımızla, kendi malzemelerimizle gidip kamp kuracağız. Aracı olmayıp katılmak isteyenler aracı olanlara başvursun. Ben ve Mustafa abi 2'şer kişi alabiliriz.

İyi bir rehber dağcı arkadaşımız olacak. C.tesi sabah Ankara'dan hareket edeceğiz (İstanbul'dan Cuma gecesi). C.tesi akşamüstü ve Pazar temel dağcılık eğitimi alacağız. P.tesi ve Salı tırmanışlar yapacağız. Yemekler ortaklaşa. Detay programı katılımcı sayısına ve profiline göre oluşturacağız.

Özellikle benim gibi dağcılığa yeni yeni sevdalananlara duyurulur ;)

Katılım listesi:

1- Efe Karaismailoglu (İstanbul) - Araçlı
2- Sinem Altınköprü (İstanbul)
3- Mustafa Kemal Güner (Ankara) - Araçlı
4-

Etiketler
Ynt: Niğde Aladağlar Dağcılık Kampı (16-19 Mayıs 2009)

Aşağıdaki önermelerin kaç tanesine katılıyorsunuz? Eğer en az br tanesine katılıyorsanız yukarıdaki listeye adınızı yazın :D
Hiçbirine katılmıyorsanız an alta kendi nedeninizi yazın ve yukarıdaki listeye adınızı yazın ;D

Bir tırmanış etkinliği olsa katılırdım. :smiley:
Ben trekking yapmayı seviyorum. Dağcılık da çok ilgimi çekiyor. Şöyle içinde eğitim olan bir kamp olsa katılırdım. :smiley:
Havalar ısındı fakat deniz hala soğuk. En iyisi bir dağcılık etkinliği bulayım da katılayım. ;)
Şu 16-17 Mayıs'ı 19 Mayıs'a köprüleyip 4 günlük bir dağcılık kampı yapan yok mu? :smiley:
Dağlar beni çekiyor. :'(
Ankara'da oturuyorum. Yakınlarda etkinlik var mı? :smiley:
İstanbul'da oturuyorum. Ama burada dağ yok :-\

Vallaha ne diyeyim her hafta bir faaliyettesiniz.İmreniyorum size.

Ahhhhhhhhhhhh şu eğitimler.Bütün proğramlarımı alt üst etti.Dağların zirvesinden çok beni sizlerle olamamak üzüyor.Güzel bir ekip ve güzel bir faaliyet olacağına inanıyorum efe abi.Hadi hayırlısı bakalım.Umudumu yitirmiyorum.Gün doğmadan neler doğar diyerek biraz beklemede kalalım bakalım.

Bu önerme uygun değil. "Vallaha ne diyeyim her hafta bir faaliyettesiniz. Bu sefer ben de geliyorum" falan gibi bir şey olabilir :smiley:

Selamlar

Volk' Alıntı:
Vallaha ne diyeyim her hafta bir faaliyettesiniz.İmreniyorum size.

Bekliyoruz Muratcım. Hem de dört gözle.

COMPETUS' Alıntı:
Ahhhhhhhhhhhh şu eğitimler.Bütün proğramlarımı alt üst etti.Dağların zirvesinden çok beni sizlerle olamamak üzüyor.Güzel bir ekip ve güzel bir faaliyet olacağına inanıyorum efe abi.Hadi hayırlısı bakalım.Umudumu yitirmiyorum.Gün doğmadan neler doğar diyerek biraz beklemede kalalım bakalım.

Beni bedavada Everest'e çıkarsalar hiç umrumda değil valla.Ben bu zevki bu keyfi sizlerle yaşamak istiyorum.Her zaman söylüyorum Yarın Çok Geç Olabilir içerisindeki durumum 2009 ve 2010 yılını tamamen kapatıyor bu da sizlerden uzak olmam anlamına geliyor.Hafta sonu kulübün seçimleri var orada olacağım eğitimlerin devamı konusunda arkadaşlarlada paylaşıp tamammı devammı kararı alacağım.

Efe, süper gerçekten, önümüzdeki hafta bunu netleştirelim, bende Aladağlar'ı çok özledim :smiley:

Murat, başı dumanlı dağların tam zamanı biliyormusun, şelaleler süperdir şu anda orada eminim ...

Katılım Listesi:
Katılım listesi:

1- Efe Karaismailoglu (İstanbul) - Araçlı
2- Sinem Altınköprü (İstanbul)
3- Mustafa Kemal Güner (Ankara) - Araçlı
4- Zerrin Yiğiter (Ankara)
5-

• Bir tırmanış etkinliği olsa katılırdım.
    Ben trekking yapmayı seviyorum. Dağcılık da çok ilgimi çekiyor. Şöyle içinde eğitim olan bir kamp olsa katılırdım.
    Havalar ısındı fakat deniz hala soğuk. En iyisi bir dağcılık etkinliği bulayım da katılayım.
    Şu 16-17 Mayıs'ı 19 Mayıs'a köprüleyip 4 günlük bir dağcılık kampı yapan yok mu?
    Dağlar beni çekiyor.
    Ankara'da oturuyorum. Yakınlarda etkinlik var mı?
    İstanbul'da oturuyorum. Ama burada dağ yok
    Başı dumanlı dağlar, şelaleler 8)

Şelalelerden bir kaç görüntü

Kapuzbasi124

Kapuzbasi093

İşte başı dumanlı dağlarım benim :smiley:

Kapuzbasi033

Aladağlar'ın güzelliklerinden bir kare daha

Kapuzbasi021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR