Selam Arkadaşlar Gezi Yok mu Sizde?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kuroscu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,611

kuroscu

Kamp II
Yer
istanbul g.o.p beşyüz evler
arkadaşlar 2 haftadır bakınıyorum fakat en ufak bi hareketlilik göremedim bu motorlar gezi için yapılmış gezmedikten sonra neye yararki siz gezmeyi istemiyormusunuz sabah toplu bir gezi düzenlense pazar sabahı akşama kadar hoş olmazmıydı hem kaynaşma ve birbirimizi tanıma fırsatımızda olurdu ben bunu öylesine yazdıgımı var sayalım fakat gezmek isteyen olursa sabah ilk işm bu sayfaya bakmak olacak ve ben hazırım sizlerin cevabını bekliyor olucam

Etiketler
Ynt: Selam Arkadaşlar Gezi Yok mu Sizde?

Merhabalar. Sitenin tüm aktiviteleri üyelerimiz tarafından kendi insiyatifleri doğrultusunda düzenlenmektedir. Siz de bir motokros vb. aktivite için ön ayak olabilirsiniz :smiley:

aslında haklısınız fakat bu sitede ben yeniyim tanışma ve kaynaşma olması lazım bu yüzdende bu aktiviteleri eskilerin uygulaması daha dogru olur ben geziye hazırım gelmek isteyen olursa güzergah benim için önemli deyil hep beraber karar verip gezebilirizde bu gün gezmek isteyen yokmu

VitaEsMorte' Alıntı:
Merhabalar. Sitenin tüm aktiviteleri üyelerimiz tarafından kendi insiyatifleri doğrultusunda düzenlenmektedir. Siz de bir motokros vb. aktivite için ön ayak olabilirsiniz :smiley:

aslında haklısınız bu işe gönül vermiş motoruyla dogayla iç içe yaşamayı benimseyen insanlar olmalı

hayatı doya doya yaşamak dogal yollardan geçer enerjiyi boşaltmak gerekir

bu gün kimsenin olmaması bizim daha az eylenmemize neden oldu diyebilirim

pirincliden girip göktürk gazi barajı kenarlarından dag ve orman içi gezilerimiz

oldu bi ara askeri bölgede kaybolduk tel örgünün içinde kalmıştık yapaçak bişeyde yoktu havada kararıyordu

pek resim çekme fırsatımda olmadı zaten katılımda olmadı öylesine bi gezi

isterseniz bu öylesine geiler toplu olarak gezen bilirin geleneksel gezileride olabilir evet ne diyorsunuz bigezi düzenleyelimmi crooss enduro yada asfalt her türlü teklife açıgım yeterki gezelim isterseniz offroat gurubuna takılalım birlikte hareket edelim sizler nediyorsunuz varmısınız geziye

gezi var biz herhafta kartepeye çikip kanp yapiyoruz bu hafta es gecicez malum yamur yeni yağdi
ama kanpa gidicez bede motor var ama enduro tipi deyil 100 lük var yani ufak ama keci gibi tirmaniyö ok
çikmak ister seniz ben burdayim inönü yaylasini tavsiye ederim enduro ya açiktir orda eduro yapabilirsiniz ok

değerli krosçu kardeşim hangi muhitten katıldığını bilmiyorum ama ben lüleburgazdanım bizim öyle bir derdimiz yok çokşükür.
herhangi bir gurba veye topluluğa üye değilsen senin istediğin biraz zorlaşır sana tavsiyem bir yerlere katıl hatta görev al benim kurucusu olduğum lüleburgaz motorsiklet kulübü www.burgazmotoclub.org.tr adresinden yaptığımz ve yapacağımız gezileri takip edebilirsin

asbaskan' Alıntı:
değerli krosçu kardeşim hangi muhitten katıldığını bilmiyorum ama ben lüleburgazdanım bizim öyle bir derdimiz yok çokşükür.
herhangi bir gurba veye topluluğa üye değilsen senin istediğin biraz zorlaşır sana tavsiyem bir yerlere katıl hatta görev al benim kurucusu olduğum lüleburgaz motorsiklet kulübü www.burgazmotoclub.org.tr adresinden yaptığımz ve yapacağımız gezileri takip edebilirsin

artık yalnız deyilim çok deyerli dostlara sahibim ve her hafta gezimiz oluyor ben istanbuldayım size uzaktayım yakın olsam sizede eşlik edebilir yada sizi de çagırabilirdim düşündügün için teşekkürler

kuroscu' Alıntı:
arkadaşlar 2 haftadır bakınıyorum fakat en ufak bi hareketlilik göremedim bu motorlar gezi için yapılmış gezmedikten sonra neye yararki siz gezmeyi istemiyormusunuz sabah toplu bir gezi düzenlense pazar sabahı akşama kadar hoş olmazmıydı hem kaynaşma ve birbirimizi tanıma fırsatımızda olurdu ben bunu öylesine yazdıgımı var sayalım fakat gezmek isteyen olursa sabah ilk işm bu sayfaya bakmak olacak ve ben hazırım sizlerin cevabını bekliyor olucam
Ben hemen hemen her hafta çıkıyorum motorumla.Buyur gel beklerim buralar harikadır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.