Ssangyong Actyon Sports'a 5 cm Spacer Uyguladık...!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan actyon sports 4x4 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,446
Ynt: Ssangyong Actyon Sports'a 5 cm Spacer Uyguladık...!

evet 21 bizim orjinal bijonların anahtar ölçüsü(metrik diye iafade ediliyor herhalde emin değilim) ama bizimkiler 22 idi, bizde 22 lerle spacerleri tutturduk orjinal 21 lerle jantı tutturduk böylece orjinal bijon anahtarını kullanmaya devam edebiliyoruz lastik söküp takma işlerinde.

Etiketler

actyon sports 4x4' Alıntı:
evet 21 bizim orjinal bijonların anahtar ölçüsü(metrik diye iafade ediliyor herhalde emin değilim) ama bizimkiler 22 idi, bizde 22 lerle spacerleri tutturduk orjinal 21 lerle jantı tutturduk böylece orjinal bijon anahtarını kullanmaya devam edebiliyoruz lastik söküp takma işlerinde.

jantlarda zaten eski arkası kapalı bijonları kullanıcam,
içeriye açık bijon almayı düşünüyorum.
teşekkürler.

Ediz beyin çıkarttığı ölçülerde spacer ve yükseltme uyguladım.oldukça güzel oldu kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.Sitedeki arkadaşlardan çamurluk dodiği ve vinç uygulama ve aksesuar temini konusunda tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum.Ayrıca diferansiyel kilit uygulaması sözkonusu olabilir mi? Saygılar...

merhaba v
selcukcanbilek' Alıntı:
Ediz beyin çıkarttığı ölçülerde spacer ve yükseltme uyguladım.oldukça güzel oldu kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.Sitedeki arkadaşlardan çamurluk dodiği ve vinç uygama ve aksesuar temini konusunda tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum.Ayrıca diferansiyel kilit uygulaması sözkonusu olabilir mi? Saygılar.

merhaba vinc tamponu konusunda http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78404.0 bu linke bakabilirsiniz

Ediz bey,
Aracınıza uygulamış olduğunuz yükseltme ve spacer işleminden sonraki duruşu gerçekten çok hoş olmuş. Ancak benim merak ettiğim bir konuda bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun mutlu olurum. Merdiven şasiye sahip bu araçlarda kupa-şasi arasına uygulanacak takoz(get) vasıtasıyla yükseltme yapmak mümkün olabilir mi?

Arkadaşlar, bizim araçlarımıza komple yükseltme işlemini garantili olarak yapan bir yer var. Ayrıca yaptıkları işlemin Kore' den onaylı olduğunu ifade etmektedirler. Bu güne kadar yaklaşık 50 araca kupa ve süspansiyon yükseltme işlemi yaptıklarını söylüyorlar. Bilgi için , İstanbul Maltepe de Burçak Oto, Çağlar Köker bey ile görüşebilirsiniz. Tel: 0216 352 99 40 -- 0532 363 35 08

tarot_12' Alıntı:
Ediz bey,
Aracınıza uygulamış olduğunuz yükseltme ve spacer işleminden sonraki duruşu gerçekten çok hoş olmuş. Ancak benim merak ettiğim bir konuda bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun mutlu olurum. Merdiven şasiye sahip bu araçlarda kupa-şasi arasına uygulanacak takoz(get) vasıtasıyla yükseltme yapmak mümkün olabilir mi?

tabi ki mümkün benim araçta 1" =2,5 cm kupa yükseltme var, bi arkadaşa 4 cm yaptık.

Spacer sonrası aracın dönüş çapı değişiyor mu? Yani daha dar mı daha geniş mi dönüyor. Dönüş çapı nasıl etkileniyor? Mesela kapalı otoparkta normalde tek seferde dönüş yapabilirken spacer sonrası birkaç manevra yapmak gerekiyormu?

Ynt: Ssangyong Actyon Sports'a 5 Cm Spacer Uyguladık...!

AYNI ÖLÇÜLERDE KULLANMADIĞIM ÖN VE ARKA HAZIR SPACER UYGUN FİYATA SATILIKTIR.İLGİLENENLER 05323977139 NO DAN ULAŞABİLİR.İSTİYENE FOTO GÖNDEREBİLİRİM.

selcukcanbilek' Alıntı:
AYNI ÖLÇÜLERDE KULLANMADIĞIM ÖN 3CM VE ARKA 5 CM HAZIR SPACER UYGUN FİYATA SATILIKTIR.İLGİLENENLER 05323977139 NO DAN ULAŞABİLİR.AYNI ZAMANDA ALIP TAKTIRMAYA FIRSAT BULAMADIĞIM ORJİNAL SERVİS MALI ÖN ARKA DİSK FREN BALATASIDA MEVCUTTUR.

17062013 053

17062013 051

mrb

ediz abi bu resimlerdeki spacer benim araca olur mu bu resımlerın sahibi abiyi bugun aradım birine soz vermıs o olmazsa bana donus yapacak ben takıcam ve guzel olucagına ınanıyorum. ;) ;D

34eg8779 2

bu arada bende pendikte oturuyorum biz pendikte 2 aracız su anda tanısmak isterseniz memnunıyetle tanısmaya hazırız :smiley: selim abininde adına konusmus oldum ama sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum :smiley:

mmolla53' Alıntı:
bu arada bende pendikte oturuyorum biz pendikte 2 aracız su anda tanısmak isterseniz memnunıyetle tanısmaya hazırız :smiley: selim abininde adına konusmus oldum ama sıkıntı olmaz dıye dusunuyorum :smiley:
Murat benim adima da konuşabilirsiniz kardeşim.

beyler bana bır telefon numarası verebılırmısınız..bendede 2008 ssanyong actionsport var.yükseltmek ıstıyorum .

selamlar,
zaman geçmiş baya ama... ben de yeni katıldım ssangyong camiasına... 2011 4x2 model.. yükseltme yapcam da, elinde hazır kit bulunan var mıdır? ya da yönlendirebilecek olan..
fethiyedeyim..
bahadır uysal

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.