Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,368Ben bu şehirde yaşamayı hep sevdim. Ankara alışılmışın ötesindeki düzeniyle bana hep çekici gelmiştir. Gerçi ben bir köyde yaşıyorum ama benim isteğim böyle olduğundan. Yoksa istesem şehirde de çalışabilirdim. Köy hayatını seviyorum. Bu köyde iyi kötü karavanıma yer de var.
 IMG 20231129 100041 1

Bugün Karagedik'te hava kapalı. Yağmur yağacak gibi bir hava var..
 
Hocam belki öğrencilerde merak ediyordur onlara şimdiden hem karavan kültürünü aşılamış olursunuz bir teneffüste gezdirin karavanınızı anlatın onlara merakları giderin.
 Şimdi onlar her şeyi öğreniyorlar internetten. Bana söylüyorlar falanca aile varmış karavanla geziyorlarmış. Felan fıstık. Yine de arada isteyenlere gösteriyorum içini falan. İçinin ne kadar kullanışlı olduğuna şaşırıyorlar. Dıştan küçük geliyo onlara.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,361
Mesajlar
1,517,058
Kayıtlı Üye Sayımız
172,017
Kaydolan Son Üyemiz
emreoz07

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst