Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 267,311

EtiketlerGenelde yaşadığımız yere yakın destinasyonlara haftasonu değerlendirmek için kamp yapıyoruz. Bu bir eksiklik veya suç değil. Bunda gocunacağımız bir şey yok. Herkesin bütçesi belli.
 

Her zaman çok başarılı bir öğretmen olarak çıktığım yollara onurumla çıktım. Büyük şehirde tek maaşla çok sıkıntılar da çektim ama asla kimse karşısında onurumdan vazgeçmedim. Kimseden en ufak bir avantam olmadı. Şunun bunun adamı da olmadım. Her yere sadece alın terimle ve bileğimin hakkıyla geldim. İşte ben böyle yaşadım. Çok da mutluyum. Allaha şükür. Her sene karavanımla tatile alplere gidemiyorum ama benim de yapabileceğim şeyler var. Beni hakir görmeye kimsenin hakkı yok. Haddine de değil.
 
IMG 20221224 153140

Toytepe- Shell.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst