Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,929
Yılın son haftasına başlamak üzereyiz. Güzel şeyler konuşayım. Yeni yılda tüm kampçı dostlarıma iyilik ve güzellikler diliyorum. Umarım bu yıl sizin ve bizim yılımız olsun. Sevgiyle...
 Biz dilediğimiz gibi olmaya, bildiğimiz gibi yaşamaya devam... Son nefese kadar biz bu son vapurun yolcusuyuz. Sevgili Kayahan'ın dediği gibi...
Kaptan rakı getir, Kaptan şarap getir.... :smiley:
Buz yok mu buzz?
 

Hep kaliteli insanlar arasında oldum. Olmaya da devam ediyorum arkadaşlar... Benimle arkadaş olmak için Türkiye Kamp Karavan Derneği üyesi olmanız yeterli. Bunu onların etkinliklerinde hazır bulunduğum için söylüyorum. Ben aradığım kaliteli dostları bu dernekte buldum.
Ben tanımadığım kişilerle kamp yaparken çeşitli sorunlar yaşatılmış birisiyim. İnsanların kamp yapmak dışında başka bir art niyetinin olmadığı bir gurup olduğumuzu sevinerek söylemeliyim. Hadi siz de gelin aramıza katılın.
 
Son düzenleme:

Karagedik...

Yolda Gölbaşı'ya uğrayıp alışveriş yaptım. Çarşamba günü için kendime Biricik aldım. Seç marketten Pırasa ve Mandalina aldım. Gölbaşı'nda her şeyi derli toplu bulabildiğim bir yer var. Bütün işler aynı yerde çözülüyor seviyorum Gölbaşı'yı...
 

Ulaşan'a uğradım. Bizim Pirikamp'ı konuşlandırmak için anlaşmamı yaptım. Yeni Yıldan itibaren her boş zamanımda sürekli Ulaşan'da olacağım. Kamp yapmayı severim.
 
Havuçlarım buzdolabında biraz senişmiş. Herkes bilir ki tazesi makbuldür. Ama bazen bazı malzeme kullanılabilecek kadar senişmiş de bozulmamış olabilir. Bu durumda ben bu malzemeyi kullanmaktan yanayım. Çıkıp bir daha havuç aramaktansa kullandım gitti... :smiley:
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst