Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,935
Yılbaşı'na bir hafta kaldı. Önümüzdeki haftasonu inşallah karavanımla beraber Ulaşan'da olacağım. Derneğimizin düzenlediği müzikli yemekte kutlayacağım Yılbaşı'nı...
 Benim Güçlü'm ve çekme karavanım Pirikamp bana şimdilik yetiyor. Benim gönlüm oluyor. Aslında bir motokaravan istiyorum ama bu da pek yakın zamanda olabilecek bir şeye benzemiyor doğrusu. Olsun be! Yaşamak güzel...
 
Dost canlısıyım ama yalana dolana talana katlanamıyorum. Kimse de böyle bir şeye katlanmamalı. Herkes beğendiği insanları bulsun o zaman. Birbirini kırmanın ne anlamı var?
 Bazı dostlar edinmede başarılı oldum. Bazılarıysa arkamdan şusun busun diye iftira etti. Şu bu da olabilirim nihayetinde bu da bir suç değil arkadaşlar. İstediğimi olurum. Kime ne ki?
Hadi güçleri yetiyorsa bir şeye neden olsunlar da görelim o zaman erkekliklerini? Olamazlar çünkü yalancı oçocuğunun tekiler. Hepisinden de daha delikanlıyım. O kadar...
 Bu son artık yalancı oçocuklarıyla ilgili yazmayacağım. Ben çok üzüldüm, umarım ilahi adalet diye bir şey vardır. Hepsini Allah'a havale ediyorum. O her şeyin iyisini doğrusunu bilendir.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst