Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,933Klasik bilgi su donunca hacmi genişler. Bu yüzden borular dahil su kalmamasına dikkat etmekte fayda var. Şofben bakır boruları patlama tecrübemiz oldu malesef.

Klasik bilgi su donunca hacmi genişler. Bu yüzden borular dahil su kalmamasına dikkat etmekte fayda var. Şofben bakır boruları patlama tecrübemiz oldu malesef.
Borular dahil boşaltım işlemini bitirdim bir saat önce
 
Ben istediğim gibi özgür yaşayan bir insanım. Kimseye yalan borcum yok. Nasıl bir insan olmak istersem zaten öyle yaşarım. Kimse de bana bi halt edemez bunlarla... Özgür olmak, dilediğin gibi özgür olmaktır. Falanca ile filanca arkamdan yalan konuşuyor diye özgürlüğümü kısıtlayacak olursam bu yaşam yaşanmaz. İnsanlar çok zararlı bir şekilde arkadan yalan konuşurlar. Bu onların oçocukluğu arkadaşlar. Benim elimde olan bir şey yok. Ben bakarım özgür yaşamıma... Gelsin kamplar oynasın kızlar...
 

IMG 20231220 150652 1


Karavan kitabım geldi. Teknik bir rehber.
 

Yine Sahibinden sitesine gömülmece. Değişik değişik araçlara bakıp yine Güçlü ile yola devam kararı almaca. Artı kredi çekmelerden vazcayma. J9 Karavanlara bakınma. İşte böyle geçti günüm. Bir gün güzel bir motokaravanım olacak. Adı da Letafet olacak. Benim büyük idealim. j9 da olsa razıyım. Abdi (Uçar) abiyi anar anar binerim j9'a...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Mesajlar
1,518,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst