Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 274,444

Etiketler
Gerçekten iyi bir motokaravan benim kendime sunabileceğim bir emeklilik hediyesi olur umarım. Tabii eğer yaşar isem. Yoksa çeşitli şekillerden göynümüzü eğlemeye devam...
 

Ben de nihayetinde Cavid Hocam gibi Panelvanımın içerisine bir yatak attım, onu kendime motokaravan ettim. Onunla katılıyorum etkinliklere. Ki bunun doyurucu olduğunu söylemeliyim.
 


Hocam tek kişi için Güçlü yeter size bence. Cavid hoca nereden aklına geldi ;)
Bir ara forumda yazan bir abi vardı. Eşiyle milletin 4x4 araçlarla gittiği Moğolistan'a Doblo araçla gitmişti. Yatağı, seyyar mutfağı vardı bir tek.
 Bir kamp alanından destek alınabilirse uzun zamanlar da kalınabilir. Sorun kıyafetlerin yıkanması, Kendinizin temizliği önemli. Bizim tam doannımlı olmayan yönlerimiz Banyo ve Mutfak. Dışarda yağmur yağarsa biz arabanın içerisine kapanabiliyoruz. Bu da hacim küçüldükçe sıkıyor.
Benim çekme karavanım boyut olarak bana çok ideal bir iç özellikler ve kullanım sunmakta. Onu da her yere götürmek istemiyoruz. Sonuçta bakmışız baldırıçıplak yollarda ve kamplardayız.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Mesajlar
1,519,142
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst