Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,143
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 185,192
IMG 20230128 091751

Kampçı dostum Zeynel Abi ve karavanı. Hayat kampçı dostlarla güzel.

Ben özgür bir kampçı gezginim. İstediğim gibi olurum. Hiçkimse de bana bunlarla hiçbir halt edemedi. İstediğim gibi oldum, yaşadım, özgürce gezdim. Tanrı'ya şükürler olsun.

Ön taraf yeni boyandı. Dolap tamirinden sonra. En az bir beş yıl idare eder artık. Sonrasında yine bir bakım yaptırırız. Belki o zaman boyatırız.
çRenk soluk göründüğü ve üstlerde sanki lekeler var gibi gördüğümden demiştim tabiki senin gözün önünde olduğu için durumu sen daha iyi bilirsin.

Arkadaşlar,
Tatil bir lüks değil ihtiyaçtır.
Karavan bunun güzel yöntemlerinden birisi.
Ben çekme karavanlara çok küçük yaşımdan beri vurgunum.
Ayrıca kampçılıkla ilgili bunun her bireyin hakkı olması gerektiği gibi düşüncelerimi
yüreğimin derinliklerinde saklıyorum.
Bu konularda elitist tipitiplerle anlaşamadık.
Ama anlaşmak zorunda değiliz.
Biz özgürce kendi kampçılığımızı derneğe de üye olarak kendi doğrularımızla yapageldik.
Arkamızdan fırsatını bulan çeşitli şeyler konuştu ve çeşitli filmler çevrildi.
Sonuçta biz yine istediğimiz biz olageldik. Ve bundan da kimseye bir şey olmadı.
Gençlere tavsiyem kendi istedikleri şeyleri fazla vakit kaybetmeden,
Donanım konusuna saplanıp kalmadan, kaliteli bir şekilde ve zevkine vararak yaşamalarıdır.
Ben öyle yaptım ve çok da mutlu bir kampçılık hayatı yaşadım.
Yolu bu sevgiden geçen herkese sevgilerle...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri