Yunanistan Çadır Ile Konaklama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,620

omnitemporal

MURAT ERDOĞAN
Merhaba bayramda halkidiki bölgesinde çadırla kamp yerlerinde konaklama konusunda deneyimi yada bilgisi olan varmı

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Süper orta parmakta armenistis şiddetle tavsiye ederim çok büyük bir kompleks bar disko tam teşekküllü marketi var 30619fae82b6226ad8468a426ca68e62

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yada son parmakta eğer Selanik ye gezmek isterseniz şiddetle tavsiye edebileceğim ouzouni beach camping var kari koca işletiyor bayan İngiliz erkek Yunanlı hatta geçen yıl benim kaldığımı belirtirse iz indirim bile alabilirsiniz armenistis çok hareketli ve kalabalık burası daha sakin tam kafa dinlemek ok Selanik e de yakin

.

Murat bey, şu an 4 gündür orta parmak Sithonia’nın Toroni köyündeyim. Aracınızla geleceğinizi sanıyorum. Son kaldığım Nikiti’nin güneyindeki Mitari Camping ~%98 doluydu. Sanırım bu ara diğerleri de öyledir. Yarın tekrar Campinge gireceğim durumu bildiririm. Fakat söylediklerim gelmemeniz için asla sebep değil. Yine de yer bulabileceğinizi sanıyorum.

Burada Campinglerin neredeyse yarısı Yunanlıların senelik yerleri gibi gözüküyor. Fiyatları bu mevsim iki kişi için elektrik dahil 30 € ya yakın hesap etmelisiniz. Sadece Dedeağaç ve Taşoz adasındaki Prinos belediye kampları daha ucuz.
Halkidiki’ye gelmeyi düşünüyorsanız orta parmak en uygunu. Arkadaşların Armenitis için söyledikleri doğru, çadıra da önem veren bir yer ama çok büyük ve dolayısıyla kalabalık.

1-2 günlük Wild Camping için yerleşim yerleri ve yakınları zaten mümkün olmasa da sadece gece çadırı kurabileceğiniz birkaç ender yer belki bulunabilir.
Sorunuz varsa yazabilirsiniz.:yum:

.

Son düzenleme:

Armenistis den rezervasyon yaparken bir sorun yaşıyorum
Winbank yada paypal çıkıyor
Winbank ı seçiyorum olmuyor

Rezervasyon yaptırmakta sorun yaşıyorum
.

Murat bey, şu an 4 gündür orta parmak Sithonia’nın Toroni köyündeyim. Aracınızla geleceğinizi sanıyorum. Son kaldığım Nikiti’nin güneyindeki Mitari Camping ~%98 doluydu. Sanırım bu ara diğerleri de öyledir. Yarın tekrar Campinge gireceğim durumu bildiririm. Fakat söylediklerim gelmemeniz için asla sebep değil. Yine de yer bulabileceğinizi sanıyorum.

Burada Campinglerin neredeyse yarısı Yunanlıların senelik yerleri gibi gözüküyor. Fiyatları bu mevsim iki kişi için elektrik dahil 30 € ya yakın hesap etmelisiniz. Sadece Dedeağaç ve Taşoz adasındaki Prinos belediye kampları daha ucuz.
Halkidiki’ye gelmeyi düşünüyorsanız orta parmak en uygunu. Arkadaşların Armenitis için söyledikleri doğru, çadıra da önem veren bir yer ama çok büyük ve dolayısıyla kalabalık.

1-2 günlük Wild Camping için yerleşim yerleri ve yakınları zaten mümkün olmasa da sadece gece çadırı kurabileceğiniz birkaç ender yer belki bulunabilir.
Sorunuz varsa yazabilirsiniz.:yum:

.

Rezervasyonsuz bayramda gelsek çadır kuracak bir kamping bulabilirmiyiz ne dersiniz

.

Bence de rezervasyon yaptırmanız daha uygun.
Asıl sorun ise İpsala’yı bayramda geçebilmek. Geçen sene arkadaşlar 6 saat beklemişlerdi.:(

Camping ouzouni diye bir kamptan rezervasyon yaptırdım
Bayram sıkışıklığını şu şekilde aşmayı planladım
Tatil 17 ağustos cuma günü başlıyor ve 26 ağustos pazar bitiyor
Ben 20 ağustos pazartesi gidip 27 ağustos pazartesi döneceğim
İşe yarar mı?

Tavsiye ederim çok iyi insanlar sahipleri sakin sessiz bir yer ve oldukça temiz mutlaka Google maps ile gidin yolları yeni yapmışlar normal navigasyonlarda yanlış yönlendirir benim ismimi verirseniz geçen sene arkadaşımız kalmış diye indirim bile alabilirsiniz ben öyle yapmıştım
Camping ouzouni diye bir kamptan rezervasyon yaptırdım
Bayram sıkışıklığını şu şekilde aşmayı planladım
Tatil 17 ağustos cuma günü başlıyor ve 26 ağustos pazar bitiyor
Ben 20 ağustos pazartesi gidip 27 ağustos pazartesi döneceğim
İşe yarar mı?

.

Sınırdan geçiş günleriniz bence uygun olmalı.
Trump efekti yüzünden belki yoğunluk da az olur ? Gerçi böylesi eksik olsun ama Çinliler de her krizde bir fayda var derler.;)

Sithonias’ın uygunluğu; burada 10-12 Campingin bulunması ve birinci parmak Kasandra’ya göre daha çok görülecek yerlerinin olmasıyla ilgiliydi.
Üçüncü parmak Athos’a zaten giremiyor sadece tekneyle gezebiliyorsunuz.

Sithonias’ın girişindeki Nikiti şehrinin hemen güneyindeki Lidl’den alış verişinizi (İçki ?) yapabilirsiniz. Diğer marketler biraz pahalı olabilir.

Campingleri bire bir ararken, çay ve bataklık durumu dolayısıyla sivrisinekleri göz önünde bulundurmak yerinde olur. Kov benzeri şeyler umarım demirbaşınızdadır.
Arayacağım. :yum:

.

Son düzenleme:

.

Sınırdan geçiş günleriniz bence uygun olmalı.
Trump efekti yüzünden belki yoğunluk da az olur ? Gerçi böylesi eksik olsun ama Çinliler de her krizde bir fayda var derler.;)

Sithonias’ın uygunluğu; burada 10-12 Campingin bulunması ve birinci parmak Kasandra’ya göre daha çok görülecek yerlerinin olmasıyla ilgiliydi.
Üçüncü parmak Athos’a zaten giremiyor sadece tekneyle gezebiliyorsunuz.

Sithonias’ın girişindeki Nikiti şehrinin hemen güneyindeki Lidl’den alış verişinizi (İçki ?) yapabilirsiniz. Diğer marketler biraz pahalı olabilir.

Campingleri bire bir ararken, çay ve bataklık durumu dolayısıyla sivrisinekleri göz önünde bulundurmak yerinde olur. Kov benzeri şeyler umarım demirbaşınızdadır.
Arayacağım. :yum:

.
Çok teşekkürler,orada görüşmek üzere

Orman içi olduğundan geceleri serin oluyor gece Deniz kenarı sıcak iç taraflar şeyin pike almanızı öneririm Sibel sorunu olmadı ama biz her zaman yanımızda da Off bukundururuz
Sivri sinek durumu nasıldı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR