Yunanistana Çekme Karavan Ile Kalınacak Kamp Alanları Ve Rota Tavsiyesine Ihtiyacım Var.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Fikret Esengül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,539

Fikret Esengül

Yeni Üye
herkese merhaba,
mayıs ayında Yunanistana çekme karavan ile 10 günlük gezi planlıyorum. ilk defa çıkış yapacağım. kalınacak kamp alanları tesis adlarına ve rota tavsiyesine ihtiyacım var. yardımlarınızı bekliyorum

Etiketler
Çekme karavan ile yol hikayelerimiz.com a girin
Mustafa yetim abinin sitesi..orada yunanaistan be diğer avrupa ülkelerinin kamp yerleri vs.var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Simdiden iyi tatiller. Dedeagacta belediyenin kamp alanini kavala da batis camping i oneriyorlar. Halkidiki de armetis birde volos da 2 kamp yeri var yan yana google maps de haritayi büyütüp kıyı boyunca ilerleyerek farklı kamp alanlarida bulabilirsiniz puanlamalari ve fotograflari da çıkıyor.

Ben de birsey sormak isterim . Karavaniniz 750 kg üstü ise BE ehliyet gerekli. Ehliyetler yenilendikten sonra yeni B sinifi ehliyeti ile yunanistana geçen oldu mu? Biz ehliyetleri gecen yaz yeniledik simdi BE icin basvuracagiz ama alana kadar ki süreçte yunanistana gitmek istesek acaba sorun yasar mıyız? Bu konuda bilginiz

Merhaba, yeni ehliyetlerin arkasında çekici ve/veya çekicisiz olarak BE de olduğu gibi net bir şekilde belirtiliyor. sorun olur gibi geliyor bana. bende bu sene kamp alanlarını görmek için bir Yunanistan gezisi yapmayı düşünüyorum. inşallah güzel yerler görürüz ve gezeriz.

Ben de birsey sormak isterim . Karavaniniz 750 kg üstü ise BE ehliyet gerekli. Ehliyetler yenilendikten sonra yeni B sinifi ehliyeti ile yunanistana geçen oldu mu? Biz ehliyetleri gecen yaz yeniledik simdi BE icin basvuracagiz ama alana kadar ki süreçte yunanistana gitmek istesek acaba sorun yasar mıyız? Bu konuda bilginiz
biz geçen yılı bir ayı geçkin olarak yunanistan üzerinden Barselona'ya kadar gittik geldik. B sınıfı ehliyetle. kimse sormadı. çekme karavanımızın ruhsatı ve plakası vardı. yeşi sigorta olduktan sonra pek sorun çıkmıyor

biz geçen yılı bir ayı geçkin olarak yunanistan üzerinden Barselona'ya kadar gittik geldik. B sınıfı ehliyetle. kimse sormadı. çekme karavanımızın ruhsatı ve plakası vardı. yeşi sigorta olduktan sonra pek sorun çıkmıyor
eski ehlyette ayrım yoktu.
fakat yeni ehliyetlerde eski B sınıfı ehliyetliler çekme karavan ve romork gibi çeki demiri ile birşeylerin çekebilmesi için BE sınıfı olması gerekiyor.Ehliyetin arkasındaki işaret kodlar öyle diyor.

yani polis kontrol etse yeni ,çekme karavanı ile seyehat eden eski B sınıfı oluptea ehliyetini yenileyen kişilere ,ehliyeti sınıfı BE olmadığı için ceza verebilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR