Arama sonuçlarınız

1. S

Batı Karadeniz Gezisi

10 temmuz gibi 4.10 çekme karavanımızla İstanbul'dan Sinop'a 8 günlük bir gezi düşünüyoruz.Forumlarda okuduklarım güzergah ve yol durumu hakkında kafamızı karıştırdı. Güzergah,yol durumu ,gezilecek görülecek yerler hakkında deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

2. S

Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım

Ynt: Birlikte Kamp Yapabileceğimiz Grubu Kuralım bu hafta sonu eşimle batı karadenizden başlayıp çanakkalede bitecek 10 -15 günlük bir gezi düşünüyoruz.Bölgede kamp alanlarını araştırıyoruz.Ayrıntıları netleştirmeye çalışıyoruz.Fikirleri ile yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacımız var.Süre uzun...
  3. S

Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

Ynt: Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında doğa campingi soran arkadaşlara;yanıklar köyü. tuana yanı.Fethiye Tlf.252 6336262 535 8555869 şimdiden iyi...

4. S

Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri

Ynt: Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri sevgili disamme ,doğa kamping fethiyeden sonra ,katrancı'ya varmadan önceki koyda,tabelasını yol kenarında görebilirsiniz.önder kampingle yan yana.Dilerim yardımcı olabilmişimdir.iyi tatiller...
  5. S

ege ve Akdenizde kamp yardım.

Ynt: ege ve Akdenizde kamp yardım. Katrancı bize uygun gelmedi,çok kalabalık.Kişinin beklentisi ile alakalı tabi birazda.Biz sakin bir tatil istiyorduk.Adrasana mutlaka uğrayın derim.Denizi muhteşem...Olimposun ise tanıtımı iyi yapılmış bence.Denize uzak ,plaja giriş ve park için ekstra para...

6. S

Olympos Mocamp, Kaş

Ynt: Olympos Mocamp, KAŞ Geçen sene biz de 3 gün konakladık.Denizi,temizliği,ortamı çok beğendik.İşletmeciler cana yakın iyi insanlardı.Yemek yapma imkanı sunan mutfağı bile var.Günlük 25 tl vermiştik.Tavsiye ederim o bölgeye gitmeyi düşünen insanlara...

7. S

Akçakıl Kamping-Mersin

Ynt: Akçakıl Kamping-Mersin Biz geçen sene 1 gece akçakılda kaldık.Pek memnun kaldık diyemem.çadır yeri 40 tl.idi.Denizi adındanda anlaşılacağı gibi taşlık.Ancak işletmecileri ilgiliydiler.Boğsak daha güzel diye düşünüyorum İyi tatiller...
  8. S

ege ve Akdenizde kamp yardım.

Ynt: ege ve Akdenizde kamp yardım. selam,Gökova Ören 'de ve köyceğiz Ekincik koyunda istediğiniz denizi bulabilirsiniz.İki yerde de kamping var.Kumsalı geniş ve antalyaya göre çok derin değil.Bende boyumu aşan denize pek giremem ama çözümü şu rengarenk makarna mı ,spagetti mi dedikleri...
  9. S

Fethiye Kamp Tavsiye-Soru

Ynt: Fethiye Kamp Tavsiye-Soru selam,fethiye 'ye yakın katrancı var.Ancak biz beğenmedik.Çadır yeri (kişi değil)27 tl.yakınında diğer bir kamp yeri Doğa camping.Biz çok sevdik.Denizi,ortamı,verilen hizmetler,temizliği harika.Bu sene izmirle fethiye arasında beş kamp kurduk .En iyisiydi.Günlük...

10. S

Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv)

Ynt: Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv) Kamp alanları her geçen gün azalıyor. üç beş daire karşılığı sitelere berbat beton yığınlarına dönüşüyor.Orman bakanlığına ait bir çok kamp özelleştirilmiş ve maalesef ehil insanların elinde değil.Formlardan ,sitelerden...

11. S

Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri

Ynt: Marmaris/Datca ve sonra Ege'de cadir kampi rotasi tavsiyeleri şimdiden iyi tatiller,biz yeni geldik:)katrancıyı tavsiye etmem,oldukça kalabalık ,çadırlar üst üste.Gökova Akyaka kampıda oldukça kalabalık,çalılıkların arasından,patika yollardan denize kayalıklardan giriliyor.Bize hitap...
  12. S

Adana'da doğaya çıkmak

Ynt: Adana'da doğaya çıkmak selam hakan bey,biz maraşın başkonuş yaylasında orman kampında kamp yaptık.Çok güzel bir doğası var,şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz.Fırın vs.ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün.Kadirliden 80km.sanırım.size önereceğim ikinci yer ise kapızbaşı şelalesi milli...

13. S

Kemer - Finike - Kaş - Fethiye - Marmaris Çadır Kamp Alanları Hakkında

katrancı koyundan önceki koyda Doğa kampingi mutlaka görün.biz yeni döndük,izmir ve fethiye arasında en iyisi diyebilirim:)25 tl.buzdolabı istersen veriyorar,işletmecileri çok candan... iyi tatiller...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri