Arama sonuçlarınız

1. E

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Teşekkür ederim. Facebook ta Göksu Tabiat Parkı olarak sayfaları varmış. Oradaki numaradan kendilerine ulaştım.

2. E

Merhabalar, Haftaya geçen sene gittiğimiz yere çadır kampına gitmeyi planlıyoruz. Yol durumu ve yakacak odun bilgileri için oradaki tesisin işletmecisinin cep telefonu numarası olan bir üyemiz var mı? Saygılarımla,
  3. E

Dronları ile, sıcak yaz akşamlarındaki en tatlı uykuların kabusunu bizlere kış ortasında hatırlatan o arkadaşlar.... Videolar nerede?

4. E

Anlaşılan yaklaşık 150 kişi civarında olucaz. 50 civarında kamp ateşi olur gibi. Sadece hava karardıktan sonra bile ateş başı 2 çuval odun yanar (soğuk durumuna göre) Cuma gününden arkadaşlarında gideceğini hesaplarsak orada odun satacak olan kişinin yeterli stoğu olacak mı? Öğrenme şansımız var...
  5. E

1.Murat Albayrak karadeniz Ereğli 2.Sedat Akkaya karadeniz ereğli 3.Fatih Akyüz karadeniz ereğli 4.Ahmet yaman karadeniz ereğli 5.Mert ekici karadeniz ereğli 6.Selahattin mukyen istanbul 7.Cengiz-Şebnem yıldırım istanbul 8.Erdinç çelik (+2 kişi) istanbul 9.Emir Aşkın Güvendi Gölcük 10.Alkım...

6. E

Deuter Çanta İle İlgili Bir Soru

Çanta alırken kalite ile birlikte çantanın kendi ağırlığı da çok önemli. İçine koyacaklarını seçebilirsin ama her zaman o çantayıda taşıyacaksın. Deuter çok kaliteli bir marka. Ancak diğer markalara göre ağır. The North Face'nin çantaları bu konuda çok beğeniyorum. Daha hafifler. Kalite...

7. E

Bu sene katılmak için uğraşıyorum :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. E

Likya Yolu 14-23 Nisan Arası Bilgi Yardımı

Ynt: Likya Yolu 14-23 Nisan Arası Bilgi Yardımı http://www.likyayolu.org/ adresinden parkur parkur inceleyebilirsin. Ben bu günceleri takip ederek 3 yıl tek başıma istediğim parkurları yürüdüm. Tavsiyeler, kilometreler ve su kaynakları konusunda çok faydalı bilgiler var.
  9. E

Kaş - Gelidonya Feneri Arası Likya Yolu Su Kaynakları

Ynt: Kaş - Gelidonya Feneri Arası Likya Yolu Su Kaynakları Yaz sıcağında yürüyeceksin. Detaylı bilgiyi http://www.likyayolu.org/ da bulabilirsin. Kısaca özetleme çalışırsam Kaş'la Gelidonya Feneri arasında Köyler ve Yerleşim yerleri, pansiyonlar haricinde su bulabileceğin yer neredese yok...

10. E

Tekirova - Göynük Yayla Arasında Kamp Yeri Var Mı?

Likya yolu kapsamında Tekirova'dan Göynük Yayla'ya veya Gedelme'ye yürüyeceğim. Rehber kitapa göre parkur Roma Köprüsünde mola vermeyi gerektiriyor. Ancak bu civarda çadır kampı kuracak bir yer olmadığı belirtiliyor. Bu yolu yürümüş bir arkadaş var mı?

11. E

Gps Kullanımı

Ynt: Gps Kullanımı Hocam ben 2 yıldır parça parça Likya Yolunu yürüyorum. Bu yıl Mart'ya 5-6 gün daha yürümeyi planlıyorum. Yoldaki izlerin durumu yer yer çok kötü. İzleri kaybetmek her an mümkün. Bazen sadece Gps sayesinde tekrar bulabiliyorsunuz.Gps inizi mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim...
  12. E

2013 Likya Yolu Yolcuları..

Ynt: 2013 Likya Yolu Yolcuları.. Herkese Merhaba, Bu yıllık benim Likya Yolu maceram tamamlandı ve iş başı yapıldı... Öncelikle belirtmeliyimki kağıdı hazırlamama ramen otostop yapmadım. Kaş'a son dolmuş (Batı Akdeniz) 20.30 da. Havaş servisi otogarda tam 20.30 da Fethiye'de oluyor. Bir...

13. E

Ynt: 2013 Likya Yolu Yolcuları.. Tamam. Denerim :)
  14. E

Ynt: 2013 Likya Yolu Yolcuları.. Öneri için teşekkür ederim. Hava karadıktan sonra Otostop yapma ihtimali azalabilir diye düşünüyorum. Fethiye otogarından Antalya önüne gidecek tüm araçları sorgulayacam.
  15. E

Ynt: 2013 Likya Yolu Yolcuları.. Daha öncede yazdığım gibi 30 Mart Cumartasi günü Kaş'tan Olympos'a doğru yürümeye başlayacağım. Bu gün öğrendiğim üzere Fethiye'den Kaş'a son dolmuş 19.00'daymış. Benim ucağımsa 29 Mart Cuma 18.50 de Dalaman'a iniyor ve son dolmuşa yetişemiyorum. O nedenle ya...

16. E

Ynt: 2013 Likya Yolu Yolcuları.. Geçen sene Fethiye - Kalkan arasını yürüdüm. Bu yıl 30 Mart'ta Kaş'tan Olympos'a kadar (Üçağız-Karaöz arası hariç) 5 gün boyunca Likya Yolunu yürümeyi planlıyorum. O tarihlerde oralarda olmayı düşünenlerle haberleşebilirz.
  17. E

2. El Dağcılık Çantası - ALIM

Ynt: 2. El Dağcılık Çantası - ALIM Googla terra 30 backpack by north face yaz. resimlerden arattır. Binlerce foto çıkıyor. Aynen gördüğün gibi. Siyah renkli. Yağmur kılıfıda orjinal beraberinde.
  18. E

Ynt: 2. El Dağcılık Çantası - ALIM terra 30 backpack by north face. Ben daha büyüğünü almak istiyorum. Sadece 1 kere kullanmak nasip oldu bunu :( Haftasonu etkinlikleri için ideal ama uzun süreli etkinliklerde az gelir.

19. E

Ynt: 2. El Dağcılık Çantası - ALIM Kaç litrelik bir çantaya ihtiyacın var? Belirtir misin?
  20. E

Y a r d ı m T a l e b i

Ynt: Y a r d ı m T a l e b i Benzer bir durum firmamızın önünde yaşanıyordu. Tüm mahalle kedileri beslenmek için firma önünde toplanıyorlardı. En sonunda 1 tane elektrikli ses yayan bir cihaz bağlandı. Kediler rahatsız olup gittiler. Bir iki tane inatçı kalmıştı. Cihaz pirize takıldığı için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR