Arama sonuçlarınız

1. F

2.7 Crd Için Hangi Yağ Kaç Litre?

Selamlar arkadaşlar, Şanzuman yağı ve diferansiyel yağlarını değişeceğim. Aracım 2.7 CRD 2004 Model Yağları internetten alacağım için bu araçlara kaç litre şanzuman yağı ve diferansiyel yağı koymalıyım? Şanzuman için 4 litre diyen var 6 litre diyen var. Diferansiyel yağını motul 75w/140...

2. F

Grand Cherokee Wj 2.7 Crd Tüm Yağları

Arkadaşlar merhaba, 2004 WJ kasa 2.7 CRD aracımız 200K kilometre devirdi. En son 160binde şanzıman yağı değişmişti. Şimdi 200K devirdiği için aracımın tüm yağlarını değişmek istiyorum. Araç kitapçığına baktım fakat almanca olduğu için çok birşey anlayamadım. Sizlere sorum ; - Şanzıman yağı...
  3. F

Grand Cherokee 99-04 Led Stoplar

Merhaba Arkadaşlar, Konunun yeri umarım burasıdır. Orjinal Amerika'dan Grand Cherokee LED Stoplar getirdim. İlgilenen GB üyelerine indirim yapabilirim. İlan linkim ...

4. F

Cherokee Balata Boyutu 2.7 Diesel

Merhaba arkadaşlar, Yurtdışından balata getirteceğim fakat aynı model için 2 çeşit balata mevcut. Birinin uzunluğu 158 mm diğerinin uzunluğu 141mm . Bu balatalardan hangisi aracıma uygun acabA? Aracım 2004 GC 2.7CRD. Model olarak sitede ikiside araca uygundur diye gözüküyor fakat emin...
  5. F

Honda YedekParça Fiyat Araştırmam ve Hayret Veren Sonuç!

Merhaba arkadaşlar, Biliyorsunuz diğer konularda belirtmiştim HONDA HRV aracımın arka amortisörü patladı. Ankara'da olduğum için şöyle servisleri bi arayım orjinal parçayı öğreneyim dedim. Aşağıda EFE HONDA'nın bana atmaya çalıştığı kazığı görebilirsiniz, param olsa ürünü önce alıp sonra...

6. F

KYB mi ? Monroe Adventure mi?

Arkadaşlar Merhaba, Honda HR-V marka aracımın arka 2 amortisörü patlamış. Orjinal amortisörü honda türkiyeden sordurttuk tanesine 380 TL dediler. 380X2 = 760 TL yapıyor. Bunun yerine bu araca uyan 2 modeli buldum. Monroe Adventure ve KYB markaları arasında kaldım. Tecrübelerinizden faydalanmak...

7. F

Grand Cherokee Alttan Yakıt Damlattı Ama...

Arkadaşlar merhaba, Sabah aracı çalıştırdıktan sonra etrafında şöyle genel check-up yapıyordum. Lastik kontrolü yaptıktan sonra kısmetliymişim ön tarafa geldim ve hafifçe eğildim. Birde baktım araçtan birşeyler damlıyor pıt pıt... Hemen biraz geri çektim ve elimle kontrol ettim akan sıvıyı...
  8. F

Diskler Hakkında Yardım (Resim Çizdim)

Merhaba Arkadaşlar, Daha 1 ay olmadı aracın ön ve arka disklerini değiştirdim. Önlere amerikan malı arkalara kanada malı diskler taktırdım. Fakat 2-3 hafta sonra disklerin kalıplarında paslanma oldu. Dolayısıyla lastiğe bakınca direk pas gözüküyor. Diskin yüzeyi değilde çerçevesi paslandı...
  9. F

WJ Fazla Yakmaya Başladı Yardım

Arkadaşlar Merhaba, 2004 2.7 CRD motor aracım yol bilgisayarında önceden baktığımda 11lt/100KM hatta bazen 10LT yakıyordu. Fakat son 2-3 aydır bakımları yapılmış olmasına rağmen 15,5lt / 100KM yakıyor. Bu oran çok yüksek resmen mazotu içiyor. Bazen 15.8lt oluyor... Sorun neden kaynaklıdır...

10. F

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Arkadaşlar herkese merhaba, Daha önce hatırlarsanız birkaç soru sormuştum öneri almıştım. Aracımda 2 senedir çözemediğim bir sorun vardı motor lambası yanıyordu, bende çözüm olarak katalitiği kırdırtmıştım. Şimdi vaktiniz varsa size derdimi anlatmak istiyorum, belki geçmiş tecrbüelerinize göre...

11. F

Grand Cherokee Hakkında 2 Çözüme İhtiyacım var (Ayna ve Rölanti)

Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle 2 sorum olacak, aydınlatırsanız çok mutlu olurum: 2004 GC 2.7 CRD aracımın sol katlanabilir aynası sanırım diş atladı. Düğmeye basınca kapanmıyor taktak tak ses çıkartıyor. Ankara Şaşmaz'da elektrik ustası varmı buna bakabilecek? Serviste tanesi 800 TL para...
  12. F

Grand Cherokee Motor Lambası

Merhaba Sevgili Arkadaşlar, Dayımın 2004 Model CRD G.Cherokeesi var. Son 1 yıldır aracında sorun var ve belki burada aynı sorunu yaşayan vardır diye soralım istedik. Araçta bazı günler, bakın bazı günler diyorum çünkü sürekli değil, çalıştırdıktan sonra sürüş esnasında motor ışığı yanıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri