Arama sonuçlarınız

1. O

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi üzülerek artık aranızda olmadığımı belirtmek istiyorum...hoşçakalın.... :'(

2. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası a.i. olmadı a..i olması lazım pardon
  3. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası elin gavuru 40.000 euroya a.i. 3.2 fsi quattro ya biner bendeniz koyun aynı arabayı 40000*%84 ötv=73600*%18kdv=86848*%2işlemler+plaka=€88584+6150mtv=€91.284 veririm he bir de kaskom var.....€95000 temiz veririm.......sonra o elin gavuru gelir ülkemde beni ikinci sınıf...

4. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası ve...ve...ve...tam tamına 114000 adet makam aracı...m.a.k.a.m.
  5. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası gelelim toplam bilançoya..... 1 ADET 760 Lİ = 15820 3 ADET S600L = 15820*3 = 47460 2 ADET S500L = 15820*2 = 31640 7 ADET GMC YUKON = 15820*7 = 110740... TOPLAM = 205660.-TL yıllık vergi sonuçta ödenmiyor ama rakama bakarmısınız servis+benzin+personel gideri...

6. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası he bir de yeni alınan 760Lİ 15820tl de ona..........S600L ona da 15820tl..........

7. O

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası koruma araçları ne olacak pekiiiiiiiiii..............gmc yukonları diyorum.....6 litre V8............sıfırının vergisi 15820 tl...............mee meeee.................
  8. O

ZJ'leri çevreleyen sarı şerit...

Ynt: ZJ'leri çevreleyen sarı şerit... oo süper benim ki antrasit siyah denilen bi bakıyosun lacivert bi bakıyosun mor bi bakıyosun siyahımsı gel de tuttur rengi ??? ??? ???
  9. O

Ynt: ZJ'leri çevreleyen sarı şerit... yaw zaten bu arabayı şehir içi bineyim diye ister sıfır ister ikinci üçüncü el olarak alacak kişilerin hiç almaması bence daha isabetli olur...adı üstünde JEEP safkan amerikan atı yemini verip sırtına bineceksin vur kendini doğaya...ay orası çizik ay...

10. O

Ynt: ZJ'leri çevreleyen sarı şerit... gözüm gibi bakıyorum zaten... 8)

11. O

Ynt: ZJ'leri çevreleyen sarı şerit... sarı keçeli kalem almam lazım galiba :)
  12. O

Ynt: ZJ'leri çevreleyen sarı şerit... olabilir belki ama boya ile bütünleşik bizim şeritler yapıştırmalar orjinali gibi olmaz sanırsam

13. O

arkadaşlar zj lerimizi çevreleyen o eşsiz çift sarı şeritleri yeni gibi olan araçların sırrı ne diye çok düşünüyorum :) şaka bir yana benim ki hafif solmaya başladı ankara da bunu doğru düzgün yapabilen bir yer var mı veya bununla ilgili fikir sahibi olan arkadaşlarımızdan yorum alabilirsem çok...
  14. O

5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor

Ynt: 5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor mesajı alıntının içine yazdım yanlışlıkla :P
  15. O

Ynt: 5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor

16. O

Ynt: 5.2 V8 'im Opel Corsa kadar yakıyor bir örnekte benden ossun...ankaradan konya yolunu kullanarak alanyaya gittik eşim,oğlum ben ve bagaj yarı yarıya dolu idi..aracım benzinli ve ikinci eldir...ümitköy molpetten 80litre benzin aldım herşeyi sıfırladım %60 ı cruise da olmak üzere ortalama 70...
  17. O

Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler

Ynt: Cherokee Almak İsteyenler İçin WJ ZJ XJ Gerekli Bilgiler levent bey çok komik bir soru olacak belki ama yine de soruyorum...ayna mahruti nin ingilizce karşılığı nedri?....mopar da ne olarak geçiyor...beni aydınlatırsanız çok sevinirim...
  18. O

ZJ'me yaptığım ve yapacagım restorasyonlar

Ynt: ZJ'me yaptığım ve yapacagım restorasyonlar çok komik bir soru olacak belki ama yine de soruyorum...ayna mahruti nin ingilizce karşılığı nedri?....

19. O

Şaroki sol dikiz aynası

Ynt: Şaroki sol dikiz aynası çok komik bir soru olacak belki ama yine de soruyorum...ayna mahruti nin ingilizce karşılığı nedri?....
  20. O

ZJ'me yaptığım ve yapacagım restorasyonlar

Ynt: ZJ'me yaptığım ve yapacagım restorasyonlar bende orjinal ses sistemini değiştirdim.radyo/teyp ve kolonların yerlerine Alpine CDE-114bti ve ön/arka sony xs-f1736se kolonlar takıldı infinity amfi ile birbirlerini sevdiler ;D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri