acil yardım lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan birincioguz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,291

birincioguz

Tolga
Yer
istanbul/avcılar
merhabalar,

linkteki arabanın bu kadar uygun olmasının ne gibi durum ve sıkıntıları olabilir sizin tecrübelerinize dayanarak yorumlarınızı bekliyorum.Araç satılmadıysa eğer ciddi alıcı durumundayım sizin fikirleriniz benim için önem arz etmektedir.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3941325

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

Etiketler
Ynt: acil yardım lütfen

birincioguz' Alıntı:
merhabalar,

linkteki arabanın bu kadar uygun olmasının ne gibi durum ve sıkıntıları olabilir sizin tecrübelerinize dayanarak yorumlarınızı bekliyorum.Araç satılmadıysa eğer ciddi alıcı durumundayım sizin fikirleriniz benim için önem arz etmektedir.

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3941325

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

merhabalar,

linkte bulunan telefon numarasını konu açtığım saatten itibaren aralıklarla yaklaşık 5 kere aradım fakat telefon kapalıydı.

forumda bulunan tecrübe ve bilgili arkadaşların yardım ve yorumları benim için önemlidir.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

birincioguz' Alıntı:
merhabalar,

linkte bulunan telefon numarasını konu açtığım saatten itibaren aralıklarla yaklaşık 5 kere aradım fakat telefon kapalıydı.

forumda bulunan tecrübe ve bilgili arkadaşların yardım ve yorumları benim için önemlidir.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

merhabalar,

forum da kimse yok mu yardımcı olabilecek ?

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

Aynı sitede 2009 modeli 15.000 TL'ye kadar mevcut. Bunu anlamanızın tek yolu irtibata geçip aracı detaylı bir kontrolden geçirmenizdir. Evraklarına kadar kontrol ettirdikten sonra aklınızda bir şüphe kalmadıysa alınabilir. Kimse bu araç kesin şöyledir şeklinde bir yorum yapamaz dediğim gibi tek bir yolu var. Saygılarımla...

mtac' Alıntı:
Aynı sitede 2009 modeli 15.000 TL'ye kadar mevcut. Bunu anlamanızın tek yolu irtibata geçip aracı detaylı bir kontrolden geçirmenizdir. Evraklarına kadar kontrol ettirdikten sonra aklınızda bir şüphe kalmadıysa alınabilir. Kimse bu araç kesin şöyledir şeklinde bir yorum yapamaz dediğim gibi tek bir yolu var. Saygılarımla...

merhabalar,

yanlız şöyle bir durum söz konusu oradaki 15.000 tl ye kadar araçları incelediğimizde hasarlı ve icra lık olan araçlar olduğunu göz önünde bulundurmamız gerekmektedir.Dışarıdan herhangi bir hasarı olmadığını ekli olan fotoğraflardan görmekteyiz.Ben bu konuyla ilgili yardımlarınızı rica etmiştim ki ayrıca aracın 70.000 km olduğunu ve ekstra aksesuar larının da olduğu yine aynı fotoğraflardan belli oluyor(aksesuar fiyatlarını bilmiyorum).O yüzden bilgilendirme yapılabilmesi için yardım talebinde bulundum.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

birincioguz' Alıntı:
merhabalar,

verilen ilana daha önce kimse bakmadı mı 39 okunma var ama cevap malesef yok.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

iddia edildiği gibi ise bana göre fiyatı cok ucuz ben pert araç olduğunu düşünüyorum fakat yine de satıcı ile irtibata geçmekte fayda vardır

2011 model ini kullanıyorum. 2012 modelleri 4x2 olarak 40-45 bin aralığında.. bu aracın muadilleri ise 20-25 aralığında olması bence doğal. hem 4x2 hem manuel vites. ilk çıkanları yani. şaşırmayın alın. çok kaliteli araç.. ssangyong konularını incelerseniz daha detaylı bilgilye sahip olabilirsiniz..

Buyurun 16.750

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3893574

jeep' Alıntı:
2011 model ini kullanıyorum. 2012 modelleri 4x2 olarak 40-45 bin aralığında.. bu aracın muadilleri ise 20-25 aralığında olması bence doğal. hem 4x2 hem manuel vites. ilk çıkanları yani. şaşırmayın alın. çok kaliteli araç.. ssangyong konularını incelerseniz daha detaylı bilgilye sahip olabilirsiniz..

Buyurun 16.750

merhabalar,

sizin göndermiş olduğunuz link teki araç fotoğraflarından da görüldüğü üzere dış kaportasında hasar mevcuttur.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

kaan2002' Alıntı:
iddia edildiği gibi ise bana göre fiyatı cok ucuz ben pert araç olduğunu düşünüyorum fakat yine de satıcı ile irtibata geçmekte fayda vardır

merhabalar,

linkte verilen telefon numarasını 2 gündür aramaktayım fakat telefona ulaşılamıyor.
link in asparagas olduğunu düşünmeye başladım. :smiley:

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

jeep' Alıntı:

Buyurun 16.750

merhabalar,

yazınıza ek olarak zaten ssangyong kullandım 2 günlük kiralama ve gezi sonucunda bunun doğrultusunda zaten karar verdim ve epey bir inceleme fırsatı buldum hemen her koşulda tecrübe etme şansım oldu.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86504.135

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

araç 4x2 ve manuel vites
adam sadece piyasasından biraz aşağıya yazmış

merhabalar,

gezenbilir ailesi olarak istanbul avrupa yakasında oturup bana araç alma konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ?

irtibat adres ve telefon olarak;

tolga.birincioguz@arcelik.com
0 530 300 82 13
0 212 872 20 00-3514
ya da
tolga.birincioguz@gmail.com

konu ile ilgili olarak yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

TRABZONDA SANGYONGCULAR VARMI...

TRABZONDA KI SANGYONGCULAR VE ORGANIZASYONLARI HAKKINDA BILGI VEREBILCEK KIMSE VARMI???

Yardım ve Destek için Kimse Yok mu?

merhabalar,

istanbul avrupa yakasında araç almam da bana yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba ?
araç almam da derken teknik konuda daha önce sadece 2 gün kullanma şansım olduğu için ve servis e pek güvenmediğim için
ssangyong konusunda motor tecrübesi olan birileri olursa sevinirim.

saygılar,
Tolga BİRİNCİOĞUZ

tel no 0 (212) 872 20 00-3514
0 530 300 82 13
mail : tolga.birincioguz@arcelik.com
tolga.birincioguz@gmail.com

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri