Alacağim Xj Hakkinda Yorumlarinizi Rica Ederim.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tristrann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 166
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,359

Etiketler

Doğrular kişiye göre değişir ... Sizin doğrunuz size göredir. Söylemleriniz sanki tek doğru sizin doğrunuzmuş , ve sizin fikrilerinizi yapmayanları aklı ermiyormuş gibi düşünmeniz irite edici.

Karşınızdaki insanın şartlarını mecburiyetlerini , ya da size göre avantajları olabilecek bir yaşamı seçmiş olabileceği sizin herşeyi düşünen aklınıza gelmiş olmalı diye düşünüyorum. Nede olsa avukat olarak bin çeşit insanla karşılaşıyor olmalısınız.

Doğrular kişiye göre değişir ... Sizin doğrunuz size göredir. Söylemleriniz sanki tek doğru sizin doğrunuzmuş , ve sizin fikrilerinizi yapmayanları aklı ermiyormuş gibi düşünmeniz irite edici.

Karşınızdaki insanın şartlarını mecburiyetlerini , ya da size göre avantajları olabilecek bir yaşamı seçmiş olabileceği sizin herşeyi düşünen aklınıza gelmiş olmalı diye düşünüyorum. Nede olsa avukat olarak bin çeşit insanla karşılaşıyor olmalısınız.
Abi edebi metinler dersi 5, Orhan Pamuk' u bile anlayabilirsiniz ben tm ci olarak yarim yamalak anlayabiliyorum , sayin abim dogru yanlis vs ondan bahsetmiyoruz bazilarimizda degisik ilgi alanlarina yonelsin patrol matrol toyata moyota isinin otesinde birseyler olabildigini fark edebilsin istedik ve istiyoruz ve mog amk bitti tum offroadcu arkadaslari seviyor ve sayiyorum saygilarimla

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O konuda haklısınız 30-35 bine restore edilmiş şekilde alınan Unimog sizi kolay kolay yolda bırakmaz,f/p olarak ciddi anlamda ucuz,bugün bir Jeep veya başka aracı sadece o lastik seviyesine getirebilmek için alt yapı ile birlikte 20 bin liraya yakın para harcarsınız o da en az. Değişik bir bakış açısı getirmek normal yani ben ekstreme offroad düşünsem Unimog düşünürüm çünkü ucuza geliyor,kırma şansın da yok denecek kadar az.Sizin sattığınız araçların da fiyatları makul açıkçası büyük ihtimal daha ucuza gitmiştir.Fakat çoğu kullanıcı için 31 olmadı 33 lastikli bir araç yeterli tabi bir de ekonomi durumu var,MOG + 4x4 arazi aracı + günlük otomobil aslında en ideali ama para yok :smiley:

O konuda haklısınız 30-35 bine restore edilmiş şekilde alınan Unimog sizi kolay kolay yolda bırakmaz,f/p olarak ciddi anlamda ucuz,bugün bir Jeep veya başka aracı sadece o lastik seviyesine getirebilmek için alt yapı ile birlikte 20 bin liraya yakın para harcarsınız o da en az. Değişik bir bakış açısı getirmek normal yani ben ekstreme offroad düşünsem Unimog düşünürüm çünkü ucuza geliyor,kırma şansın da yok denecek kadar az.Sizin sattığınız araçların da fiyatları makul açıkçası büyük ihtimal daha ucuza gitmiştir.Fakat çoğu kullanıcı için 31 olmadı 33 lastikli bir araç yeterli tabi bir de ekonomi durumu var,MOG + 4x4 arazi aracı + günlük otomobil aslında en ideali ama para yok :smiley:
Hah en sonunda anlastik , gunluk kullanimda 2008 4wd tucson , hafif offfroad da ss korando kj ve agirda 416 141 doka kullaniyorum ucunu 110 aldim sonraki maliyetler ayri yani 100 bine vx 100 alinmaz

Allah daha çok versin
10 binden bahseder gibi 110 binden bhsediyosunuz bizim toplumun yarısından çoğu lada niva için para biriktiriyor sen 3 tane arabayla maşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Allah daha çok versin
10 binden bahseder gibi 110 binden bhsediyosunuz bizim toplumun yarısından çoğu lada niva için para biriktiriyor sen 3 tane arabayla maşallah

Valla actyon sport vardi anneme verdim ablama opel astrayi , sonra tucson sonra doka sonra 404 ler sonra motor, sonra korando sonra kia ceres 4wd sonra kia besta 4wd derken mtv ve zorunlu trafik sigortalari duur dedi durduk simdi azaltiyoruz . Kabuk ediyorum gerizekaliyim
Allah daha çok versin

Adamin da xj konusunu tarumar oldu affetsin artik forumda aktif geyik yeri olsa da oraya yazsak , 35 likte bitti valla ohhh

Bütün mal varlığını dökmüşsün hacım pek emin değilim senden artık

Evet ya biri 4wd kiralik arac verse cok iyi para kazanir aslinda zaten millet sikilip sikilip satiyor aliyor ama ben hic satamadim bi rahmetli babamin 1979 model reno 12 ts si vardi kac sene once sattiydik cok aladiydim pesinden moglari saticam aglamiyorum tabi de icim burkulcak herhal anahtari verince

Hayırlı olsun. Olur öyle ufak tefek şeyler.Arazi şanzımanı en fazla revize edilir ki ücret olarak aşırı tutmaz o da ama 4H geçiyor 4L geçmiyorsa büyük ihtimal kolun burcunda sıkıntı vardır 20 TL gibi birşey o da. Camlar,fitil gibi masraflar olabilir onlar da pek birşey değil.
Bende yazmistim bunu biyerlerde, haklisiniz... Cok cok Buyuk ihtimal burçtandir...
Anlayan ve iyi niyetli usta cok kolay yapar, koluda ayarlar, tam oturur yerine...
Ama iyi niyetli usta kandirmak amaciyla aktarma sanzmanin soker v.s.
Ön ayna mahruti bozuldu diye çift değişir:smiley: diyerk arkaYıda değiştirene bile rastladım...

Aracınız hayırlı olsun...

GT-P7500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba,
oncelıkle yenı aracınız hayırlı olsun...

1990 Jeep Cherokee 4.0 21.600 TL Sahibinden satılık ikinci el - 274029771

ilk attıgınız mesajdakı lacıvert Cherokee aracı şuan bende dusunuyorum? arac sahıbıyle buluscagınızı söylemıssınız, o araca bakma fırsatınız oldumu? fıkrınız nıye degıstı?

şuan aracı 21.500 gıbı bır fıyatı var ılanda, eger buyuk bır sorunu agrızası fılan yoksa uygun alanabılecek bır arac gıbı gelıyor bana, sızın fıkrınız nedır?

sımdıden tesekkurler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR