Alacağim Xj Hakkinda Yorumlarinizi Rica Ederim.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tristrann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 166
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,361

Etiketler
Sağdan soldan videoya gerek yok,Saklıkent orada araç da sizde ben rampadan bahsediyorum,alın kullanın olmadı çekin video koyun.Diğer araçlar çıkamadığı halde sizin Unimog nereyi çıkacak görürsünüz veya çıkamayacak,çok zor birşey değil dediğim.Ayrıca ısrarcı olmanın da anlamı yok bu dünya Unimog'dan ibarette değil, size göre Unimog harici tüm araçlar çöp olabilir ama bu bizim için geçerli değil.

Tamam gidelim cekelim sagdan soldan video degil benim araclarin videosu onlar ayrica araclariniz cop degil kesinlikle ama arazi gezi araci o kadar

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arazi gezi aracı zaten itirazı olan yok ki? Vaktim olsa veya yakın olsam gelirim ama ben Karadeniz taraflarındayım.

Arazi gezi aracı zaten itirazı olan yok ki? Vaktim olsa veya yakın olsam gelirim ama ben Karadeniz taraflarındayım.
Siz breslau rallysi var onu inceleyin dunyaki tum 4 cekerler neredeyse orada kosuyor jeeplerle nereye kadar orada hersey belli oluyor

Orta siklet ile agir siklet ayni ringde nasil olmazsa xj ile mog u ayni klasmanda tutamayiz amma guzel keyifli bir tartisma oldu takip ederken keyif aldik sizlere tesekkur ederim.
Selamlar saygilar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

32752f94b885668ae4a9225c74e183e1 65441354e51e39a5aee07aa86c74c750

Buda camura saplanmis dorse ve tiri cektigimiz gun

Arkadaşımızın anlamadığı bi konu var ısrarla mog mog diyor da estetik diyede birşey var zj xj lr farketmez hertür offroad donanımı dahi olsa bu araçlarda şehir içinde dilediğin gibi gezip dolaşabilir her yere istediğin insanla gidebilir en kötü arazi şartlarında oynayabilirsin !!batarsın çıkarsın bu önemli değil oyunun parçası bu değilmi zaten ama başından beri diyorum ki mog 2. Araç bile olamaz 3. Hatta 4. Araçtır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizde camura saplanan tiri suburbanla cikardik bir hafta sonra suburbani beline kadar batirdik traktorle cikardik

Dorse var miydi ? en azindan subarnani traktor asiliyor mogda batarsan bittigin gun olur ama daha hic batmadik , oyle boyle ciktik kendi kendimize ama tenekekutu hocam hakli turbosuz mog iyi degil, bide kilitleri surus asamasinda kapatip acmak onemli kisacasi surdukce arac ne eder ne edemez , kare kasalarda om 352 motor var 1988 modele kadar sonra om 366 basliyor ama om 366 da 140 hp , ben 210 hp aliyorum su anda bide pop up koyarsak cuv cuv daha iyi olacak

Arkadaşımızın anlamadığı bi konu var ısrarla mog mog diyor da estetik diyede birşey var zj xj lr farketmez hertür offroad donanımı dahi olsa bu araçlarda şehir içinde dilediğin gibi gezip dolaşabilir her yere istediğin insanla gidebilir en kötü arazi şartlarında oynayabilirsin !!batarsın çıkarsın bu önemli değil oyunun parçası bu değilmi zaten ama başından beri diyorum ki mog 2. Araç bile olamaz 3. Hatta 4. Araçtır

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yav mog vx 100 den bj 60 dan landan kisa sehir icinde neden gidilmesin mecidiyekoyum ara sokaklarina da sokulmaz tabii ben antalyada kaleici haric heryere gidiyorum bi yerde de sikismadik

Xj Ho 190 hp / 25 ton balik vardi dorsede / Antalya ya gelirsem senin dukkana gelip bir cayini icmeyi cok isterim.

Selamlar

Birinci köprüden geçmiyor , kapalı garaja girmiyor, feribot ücretleri köprü ücretleri pahalı...

Biraz sahip olduğunuz araçları daha az ön plana çıkarırsanız daha iyi olur kanısındayım. Her aracın artı ve eksileri var. Çiftlik evim olsa evet kapıya 404 koyarım... Ama yanında vx80 de olur, a4 allroad 3.0 da olurdu gibi....

Xj Ho 190 hp / 25 ton balik vardi dorsede / Antalya ya gelirsem senin dukkana gelip bir cayini icmeyi cok isterim.

Selamlar

Dukkan degilde buro var avukatim ben beklerim , bi eli kulaginda 5 sene sonra kare kasa moglar piyasaya cikmaya basliyacak avrupada amerikada millet nasil isler yapiyorsa Turkiyede de boyle olacak dakarda kamyon etabi jeep grubuna 8 saat fark atiyor hard offroad baslar belki ulkede bir breslau gibi rally olsa zaten ekonomik durumlari iyice bir rahatlaytiktan sonra dakara breslau da Türk Bayragini sallamak lazim

Birinci köprüden geçmiyor , kapalı garaja girmiyor, feribot ücretleri köprü ücretleri pahalı...

Biraz sahip olduğunuz araçları daha az ön plana çıkarırsanız daha iyi olur kanısındayım. Her aracın artı ve eksileri var. Çiftlik evim olsa evet kapıya 404 koyarım... Ama yanında vx80 de olur, a4 allroad 3.0 da olurdu gibi....
Korando kj 2.9 td var zaten jeeple gidilecek yere onla gidiyoruz

Amac araclari on plana cikarmak degil Turkiyede tabulari azicik aralamak millete 4x4 kamyon sevgisi kazandirabilmek

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR