Alacağim Xj Hakkinda Yorumlarinizi Rica Ederim.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tristrann Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 166
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,357
Birinci köprüden geçmiyor , kapalı garaja girmiyor, feribot ücretleri köprü ücretleri pahalı...

Biraz sahip olduğunuz araçları daha az ön plana çıkarırsanız daha iyi olur kanısındayım. Her aracın artı ve eksileri var. Çiftlik evim olsa evet kapıya 404 koyarım... Ama yanında vx80 de olur, a4 allroad 3.0 da olurdu gibi....
Eee biz universiteyi bitirdikten sonra istanbulda kalmayi bilmiyor muyduk ? Kopru feribot garaj e 5 km2 de 300 bin kisi sizin olsun Antalya su anda 26 derece mis

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Korando kj 2.9 td var zaten jeeple gidilecek yere onla gidiyoruz

Amac araclari on plana cikarmak degil Turkiyede tabulari azicik aralamak millete 4x4 kamyon sevgisi kazandirabilmek
ben kendi adıma sevmiyorum demedimki herkes mog alıcak şartlara sahip değildir dedim onu alıp nereye koyacaz onu alırsak işe neyle gidip gelicez bunun gibi sorunlar nedeniyle herkes jeep land nissan mitsubishi tercihi yapıyor yoksa bende isterim bi 404 sahibi olmak dağda bayırda çamurda suda onla oynamak ve sevdiğim özelliğide kayaların üstünde gezebilmesi ama olmuyor işte

ben kendi adıma sevmiyorum demedimki herkes mog alıcak şartlara sahip değildir dedim onu alıp nereye koyacaz onu alırsak işe neyle gidip gelicez bunun gibi sorunlar nedeniyle herkes jeep land nissan mitsubishi tercihi yapıyor yoksa bende isterim bi 404 sahibi olmak dağda bayırda çamurda suda onla oynamak ve sevdiğim özelliğide kayaların üstünde gezebilmesi ama olmuyor işte
İse eve gidilecek araci alip sonra mog almak tabiiki bide mog pahali bir hobi degil bak adam 20 liraya satiyor derken link aticaktim satilmis helal 2 gunde satti bende 404 leri boru hatti insaatina sattim zaten

Ben Ankara'da kamyonet ile girdim diye şehir içinde bir sürü polisler ile uğraşıyordum. MOG ile nereye giriyorsun çoğu yere kamyon ile belli saatte girmek yasak zaten çoğu şehirde onu geçtim bazı anayollarda belli saatlerde oradan geçemiyorsun kamyon ile. Üstüne bir de kamyon olduğu için ehliyet derdi var ,kısacası herkese uymaz.Yoksa kötü araç diyen yok hele ki 20 bin lira gibi fiyatlara,bedava gibi birşey.

Ben Ankara'da kamyonet ile girdim diye şehir içinde bir sürü polisler ile uğraşıyordum. MOG ile nereye giriyorsun çoğu yere kamyon ile belli saatte girmek yasak zaten çoğu şehirde onu geçtim bazı anayollarda belli saatlerde oradan geçemiyorsun kamyon ile. Üstüne bir de kamyon olduğu için ehliyet derdi var ,kısacası herkese uymaz.Yoksa kötü araç diyen yok hele ki 20 bin lira gibi fiyatlara,bedava gibi birşey.
aynen ümitköydeyim ben l200 aldım diye hayırdır dediler bide mogla gezsem iyice kafayı yedi dicekler:eek:

Adam satmis 20 liralik araci bende sattim 12 koltuklu olanlari ucuza gittiler keske 50 yazsaymisim

aynen ümitköydeyim ben l200 aldım diye hayırdır dediler bide mogla gezsem iyice kafayı yedi dicekler:eek:
İstanbul madurlari haliniz harap valla suzuki alsan basa bela Allah istanbul zedelere dayanma gucu versin cok kotu orada yasamak 5 sene bana cok geldi

adama yanlış yazmışım fiyatı diye bi msj atıp şansını dene;)
Tanap projesini yapan firma soz agizdan cikmis bi kere yapcak bisey yok camurda personeli tasiyamiyoruz dediler jeepler pick uplar islemiyor tum ulkeye baktik arazili koltuklu bisey bulamadik dedidiler icimden vay amk dedim ))

Tanap projesini yapan firma soz agizdan cikmis bi kere yapcak bisey yok camurda personeli tasiyamiyoruz dediler jeepler pick uplar islemiyor tum ulkeye baktik arazili koltuklu bisey bulamadik dedidiler icimden vay amk dedim ))

deseymişin keşke para dert olmazdı sanırım onlara

//uploads.tapatalk-cdn.com/20160220/ca42ea123937f0997bc455cd9b84beb6.jpg[/IMG
Manavgat hatirasi sicagi sicagina bi dakika once cikti

A330b9b9f213cfe27074bd9872685c46

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
R.K. o.oğlu

SON KONULAR

Geri