Discovery II V8 Destek Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkakdeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,745
Ynt: Discovery II V8 Destek Lütfen

beyler aslinda oyle 15 20 yok haklisiniz ama arada dusuyor. modelı yuksek olmayan bir 80 iyi hali 27-28 normal 30-32 paglisi 33-35 ve yukarısı arti ekipman varsa o ayri

turbo dizeller ayri tam ne oldugunu bilmediginiz araba kumar.

2 tane var turbo dizel satilik.

Etiketler

RedlinE' Alıntı:
beyler aslinda oyle 15 20 yok haklisiniz ama arada dusuyor. modelı yuksek olmayan bir 80 iyi hali 27-28 normal 30-32 paglisi 33-35 ve yukarısı arti ekipman varsa o ayri

turbo dizeller ayri tam ne oldugunu bilmediginiz araba kumar.

2 tane var turbo dizel satilik.

nerde var?
kac kilometrede?
ve kac para?

biri izmitte biri maslakda donanım olarak benimkisi kadar lux degil ama kilit var araçlarda

Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
Ya hacı senin için ugrasıyorum valla konuya lımon sıkma nıyetım yok.Öncelikle hayırlısı olsun diyelim sonra da uygun fıyatlı bır japon bulsan ıyı olur dıcem ama bu ütopik birşey olur bu piyasada :smiley:

görüşemedik ayran içtik oldu yaa
malum yerden kopunca muhabbette koptu
Gönüller bir ;)

haklısın hem de çok ütopik olur, elbette japon eskiden beri biliyorsun gönlümde yatan aslan, lakin piyasa ortada ayrıca imkanlar müsait dedik ama o kadar da değil canım :smiley:

Wolverine-Grand Cherokee' Alıntı:
İlkakdeniz ' e soralım birde düşünür mü acaba ???

ben de konuyu toyota topice taşısak mı diye düşünmeye başladım :smiley:

düşünürüm ancak dediğim gibi önemli olan fiyat kısmı

150 000 -200 000 kilometrelerde disco 2 ile ayni fiyatta vx80 bulursaniz ve ayni temizlikde alin :smiley: ama muhtemelen 2 katina yakin fiyatta olur, ve bir masrafi varsa buyuk, motor veya sanzuman gibi, bittiginizin resmidir :smiley:

dediğim gibi 80-100 hep istediğim olmuştur.
bir dönem Toyota topicten çıkmıyordum, hatta Tuğsan75 ve Çağlar'dan bayaa teknik destek te almıştım
tam işleri ayarlayıp saldırıya geçmek üzereyken bir anda allak bullak olduk malum ticaret
şimdi gene toparladık ama 80 kasa piyasına bakmak için sahibinden.comun sayfasını bile açamıyorum uçmuş ortalık

vx80 lerin fiyati tavan yapmis durumda, disco2 lerin fiyatlari dusebilecegi en altta siz secin mantikli olani :smiley:

orda haklısın fıyatları gercekden uygun doanımıda yerınde ama arazı donanımı degıl bırde motor kotuyse zaten 80 parası olacak.

Karar vermeden disco koltuğuna oturma. Oturursan işin biter.

o arac 230 bındeydı sımdı kacda bılmıyorum 91 olması avantas aslında vergı derdı yok
aracın motoru turbo dagıl komple yapıldı servısde garantıden ayrıca aracın alınma fıyatınıda bılıyorum
yazlız ıandakı aynı aracmı bakmam lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR