Discovery II V8 Destek Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilkakdeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,759
Ynt: Discovery II V8 Destek Lütfen

RedlinE' Alıntı:
o arac 230 bındeydı sımdı kacda bılmıyorum 91 olması avantas aslında vergı derdı yok
aracın motoru turbo dagıl komple yapıldı servısde garantıden ayrıca aracın alınma fıyatınıda bılıyorum
yazlız ıandakı aynı aracmı bakmam lazım

91 model ve o teknolojideki bir arac 40 000 , 2001 model baska bir benzer arac 30 000 ve bircok artisi olan bir arac, fiyat tam tersi olmaliydi o zaman mantikliydi, zaten vx80 ler kiymete binmeden once fiyatlar oyleydi dsicolar daha pahali vx80 ler daha ucuzdu

Etiketler

ya fıyatlar yuksek gercekden bunda basta suclu tugsan sonra ben ılker falan araclar yapılı cıktıkca ortaya talıplsıde arttı.
vergı ne alemde sızın araclarda

RedlinE' Alıntı:
o arac 230 bındeydı sımdı kacda bılmıyorum 91 olması avantas aslında vergı derdı yok
aracın motoru turbo dagıl komple yapıldı servısde garantıden ayrıca aracın alınma fıyatınıda bılıyorum
yazlız ıandakı aynı aracmı bakmam lazım

Yanlısım varsa duzelt lutfen,motor turbo degılse bıraz fazla yakması muhtemel ve fıyatı 40 lardaysa benzınlı 97-98 model almak daha avantajlı ozaman ?

o arac turbo
duz dızel zaten hantal

bır dakka sız tamponlarında yuvarlak sıs olanımı dıyorsunuz o aracı bılmıyorum
benım dedıgım 48 falan yazan arac

RedlinE' Alıntı:
o arac turbo
duz dızel zaten hantal

bır dakka sız tamponlarında yuvarlak sıs olanımı dıyorsunuz o aracı bılmıyorum
benım dedıgım 48 falan yazan arac

Benim dedğim 39.500 olan.Aracı gördüm gerçekten diri bir araç ama fiyatı çok o fiyatın üstüne biraz daha koyar pajero dizel alınır 2004 model.

şimdi ne yapıyoruz alıyor muyuz almıyor muyuz?
48 bin 91 model için fazla değil mi?
bana birisi bu aracın neden bu kadar para edeceğini mantıklı bir şekilde izah edebilir mi?

saybı yurt dısında olan aracı dıyorsunuz ıntercoll olan arac onu bılmıyorum ama aracda bır garıplık var tugsan bakınıyodu sonra ne oldu bılmem

dostum benzınlılere bak sen
turbo olanları gercekden ıyı bılmek lazım

Nedense bu vx80 alanlarin birde cogu araziye sokmuyor garajda ;D Disco sahipleri camurda, dagda tasda, derede arabalari parcaliyor ;D sonra toyotalar saglam ;D

kımmıs o sokmayan ben aracı alıpda yapıpda sokmayan bır kısı bılıyorum o ızmırdekı aracı alan cocuk sımdı satılık arac zaten onun harıcınde yapmayan yok.

RedlinE' Alıntı:
saybı yurt dısında olan aracı dıyorsunuz ıntercoll olan arac onu bılmıyorum ama aracda bır garıplık var tugsan bakınıyodu sonra ne oldu bılmem

dostum benzınlılere bak sen
turbo olanları gercekden ıyı bılmek lazım

illaki land olacak demiyorum ama benim ayıracağım bütçe ile benzinliler arasında bile fark var,
müthiş talep oluştu toyotaya geçen yıl ki fiyatlarla şimdikilere bakıyorum ağzım açık kalıyor

yani konu off road üzerine devam ediyor ama az önce de dediğim gibi işim gereği ilden çok fazla ayrılamıyorum Özgür biliyor durumu,
gerçi edirnenin şu anki yollarına bakınca belgraddan hallicedir ya neyse,

konunun basında da dediğim gibi TD5 lerle ilgili bayaa bilgi var forumda lakin V8 ile ilgili bir şey bulamadım kendime göre
elimde kapalı tuttuğum birde WJ kartı da olabilir belki :smiley:

RedlinE' Alıntı:
kımmıs o sokmayan ben aracı alıpda yapıpda sokmayan bır kısı bılıyorum o ızmırdekı aracı alan cocuk sımdı satılık arac zaten onun harıcınde yapmayan yok.

ilanı varmı onun yoksa bir ara 58 isteyen birisi vardı 93 modele o mu ?

RedlinE' Alıntı:

abi sen bu araci en cok kullanan adamlarin basindasin sen 1 senede 4000 yapmissin, ben 1 senede 10 000 den fazla yaptim ve 6 ay askerdeydim ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,098
Kaydolan Son Üyemiz
mesut44dg

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR