Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı; Bölüklü Yaylası Ereğli (23-24 Mart)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 46
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,631

#özgüveniDNAsında
2019 03 23 13 10 48
2019 03 23 14 07 50
Gezenbilir3


Gezenbilir2
 


Aslan bey,
Bizde 11. kış kampını dört gözle bekliyoruz. En son yaptığımız Ereğlideki kampta güzeldi ama uzaklığı ve zamanlaması nedeni ile katılım az olmuştu. Ercova yada Bolu Aladağlar kampı gibi bir kamp bekliyoruz :smiley:
 

Sayın @abostan bende bu yüzden yönetimin kulagına kar suyu kaçırmak için ufak hatırlatmalar yapıyorum umarım kızmazlar ama geçen seneki gibi kış bitimi olmasın diye uğraşıyorum.
 


Bu sene kış güzel geçecek gibi duruyor çoğu yayla kar altında kış kampı organizesi olur mu? Pandemi nedeni ile arayı baya açtık bu nedenle kış kapı yapılır mı sizce?
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Mesajlar
1,518,511
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst