Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Termal Doğa Yürüyüş Duyurusu (25 Ekim 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,736
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Termal Doğa Yürüyüş Duyurusu (25 Ekim 2009)

Benim ilk yürüyüşüm olucak belirteyim :smiley: + dağda sucuk pişirmek istiyorum .......

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir; Balçova Barajı - Beyoğlu Çeşme - Termal Doğa Yürüyüş Duyurusu (25 Ekim 2009)

Pişireceğin gani gani yer var.
Sen sadece sucukların zarlarını evde soy. Metal Şişlere geçir.
Folyoyay sarıp dondurucu da dondur.
Sabah çantana at.
Öğlene kadar çözülür.
Molayı 1 saatten uzun tutacağımıza emin olabilirsin.

İyi Akşamlar.
Görüşmek üzere.
:smiley:

Ozzz' Alıntı:
Benim ilk yürüyüşüm olucak belirteyim :smiley: + dağda sucuk pişirmek istiyorum .......
Benimde bu gruptaki ilk yürüyüşüm olucak...kaba taslak eksıklerm vardı...ayakkabı ,"treaakıng sopası falan , ne kadar gereklıdır bilmiyorum ama aldım:D " yağmurluk davası...canta var bitane eskıden kalma idare etmeye calsıcam ıdare etmesse sonrakı haftalar temın edıcem guzell bıtane daha...:S başka eksık ne var bılmıyorum:S

sopaya okadar falaz gerek yok dağda zaten dolu var onlarlada idare edebiliyorsun ama yere iyi oturan bir ayakkabı iyi olur ben postalla idare ediyorum :smiley:

ya deishman şeysinden aldım bitane goruntusu rahatlıgı falan içime sinen bi modeldii...umarım yarı yolda bırakmaz..59.99 :p verdim... sopacıklarda çin malı:D çifti 14.95 :D
Ozzz' Alıntı:
sopaya okadar falaz gerek yok dağda zaten dolu var onlarlada idare edebiliyorsun ama yere iyi oturan bir ayakkabı iyi olur ben postalla idare ediyorum :smiley:

Osman doğru yazmış.
Ayakkabın sağlam olsun yeter.
Çantanda sırt çantası ise.
Yürü be ,
Kim tutar seni.
:smiley:

Merhaba Arkadaşlar ,

Pazar günü hava durumu konusunu ilginize sunuyorum.

[attachment=1]

25 Ekim 2009   Pazar zmir Hava Durumu

Bu konuya ait fotoğraflara ;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41351.0 adresinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Bu başlık altında ki son mesajlarınız taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri