2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Goldwingerr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 778
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 148,121

Etiketler

5051373F C3F5 4F77 A3FE 9D78BD808024
Karşıda tekneler de aynı Karavancı modunda.Hepsinde bisikletler var.Çime aborda olduklarından masalarını mangallarını çıkarmışlar keyif yapıyorlar.Yaş ortalaması çok yüksek.
1F1D80D8 BC17 41BB 8D20 C881DA6A5EC2
E biz de geri kalır mıyız.Kito çay nadir içer ama sağ olsun demledi benim için.Biz de teşkilatı kurduk.Gezide ne kadar güzel yerleri gezsen de Yanında paylaştığın olmayınca tadı çok olmuyor.
4AC4851C 100A 4661 AC6E 11992062B5E0
B9B21E50 6DCE 47E1 87FA 95AAF72BCA96
Efsane de halinden memnun
DC5002ED EDE3 4671 A8D3 73E18D317252

305D6699 387B 4726 95E5 6C0067DEEE05
Kahve keyfini bir üst level a taşıdık.Verona da bialetti den aldığım expresso makinesi çok harika.
DAFAA942 D602 4EE8 98A6 3027853F92B9
Kahve ve kahvaltı sonrası bisikletleri alıp Giethoorn a geldik bisikletle beş dakka.Gerçekten Harika bir yer dükkanlar görsellik.İnsanın her satılanı alası geliyor.
FB327D3D 14B9 4874 867C C806D51EF34D
Dükkanların hepsi özenle raflarını düzenlemiş.
FFBCC6CE 2912 476D B371 1473418164BB
7280048E 9286 4FFF 811A 76681B496B2B
Sokaklar.

Resimlere baktıkça dinleniyorum. Yat limanları, feribot yakınları güzel ve elverişli karavanpark yerleri. Son zamanlarda elektrikli bisikletlerin şarj istasyonlarında da karavanpark yapılmaya başlandı.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Resimlere baktıkça dinleniyorum. Yat limanları, feribot yakınları güzel ve elverişli karavanpark yerleri. Son zamanlarda elektrikli bisikletlerin şarj istasyonlarında da karavanpark yapılmaya başlandı.
Teşekkürler.
Ben görmemiştim elektrikli bisiklet şarz yeri ama o da harika olmuş.Bir yere gittiğimizde cafede otururken hop bisikletimiz de şarz olacak.Ama tabi Türkiye de daha karavan park olmadığı için doğru dürüst veya çok az sayıda olduğu için bekleyeceğiz.

Ben görmemiştim elektrikli bisiklet şarz yeri ama o da harika olmuş.Bir yere gittiğimizde cafede otururken hop bisikletimiz de şarz olacak.Ama tabi Türkiye de daha karavan park olmadığı için doğru dürüst veya çok az sayıda olduğu için bekleyeceğiz.
Avrupa’da E-bisiklet ve E-Otomobil şarj istasyonları süratle çoğalıyor. E-Bisiklet şarj yerlerinin Avrupa listesini aşağıdaki linkte görmek mümkün.
https://e-tankstellen-finder.com/de/de/elektrotankstellen

Son düzenleme:

AEkli dosyayı görüntüle 67749 Hemen Giethoorn içine girmeden büyük bir kayık ile tura çıktık.Küçük bireysel Sandal da kiralayabiliyırsunuz ama uğraşmak istemedik.Kahve içe içe kanal turu yapıyoruz.Ekli dosyayı görüntüle 67750 Ekli dosyayı görüntüle 67751 Ekli dosyayı görüntüle 67752 Ekli dosyayı görüntüle 67753
Bu kanalların yapımı nasıl bir emektir!..Nasıl bir uğraştır,çabadır!.. Doğaya KARŞI bir varolma mücadelesidir adeta...
Bu adamların gösterdiği çabanın onda bir'ini göstersek bu canım Türkiye'ye , her yer abad olur ....
Bizimkisi de nasıl bir iHANETtir , kadir-gıymet bilmezliktir !.. Anlamak mümkün değil ....

Hadi bu gadder çaba göstermeyelim , kendimizi heder etmeyelim , çırpınmayalım....Ona da kabul .
EN AZINDAN olanı mahvetmeye çalışmasak , biraz çerimize-çöpümüze sahip çıksak.... Ona da razıyım .

Gelecek nesillere bırakacak AYMAZLIK'ımızdan başka bişey yok , yazık ki !.. :worried::worried::weary::confused:

Büyük otomobil şirketleri Tesla ya rakip olma adına tüm Avrupa yı kapsayan bir elektrikli şarj istasyonu kararı aldılar, ileride bu yerlerde karavanları şarj edeceğimiz istasyonlar olacak,çok fazla kalmadı.
Tesla ya rakip nasıl oluyorlar şarj istasyonu açınca onu anlamadım Tesla alan o istasyonu da kullanamaz mı ? yoksa tesla farklı şekilde bir motor sistemi mi var ?

Bu kanalların yapımı nasıl bir emektir!..Nasıl bir uğraştır,çabadır!.. Doğaya KARŞI bir varolma mücadelesidir adeta...
Bu adamların gösterdiği çabanın onda bir'ini göstersek bu canım Türkiye'ye , her yer abad olur ....
Bizimkisi de nasıl bir iHANETtir , kadir-gıymet bilmezliktir !.. Anlamak mümkün değil ....

Hadi bu gadder çaba göstermeyelim , kendimizi heder etmeyelim , çırpınmayalım....Ona da kabul .
EN AZINDAN olanı mahvetmeye çalışmasak , biraz çerimize-çöpümüze sahip çıksak.... Ona da razıyım .

Gelecek nesillere bırakacak AYMAZLIK'ımızdan başka bişey yok , yazık ki !.. :worried::worried::weary::confused:
Gerçekten bizim ülkemiz çok güzel olmasına rağmen heder ediyoruz.İnşallah eğitmenler yeni nesilleri daha duyarlı yetiştirir ve zihniyet değişir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR