Batı Karadeniz Sahil Yolu Durumu.

aslan28

Dağ Bayır Demedim Dolandım Durdum.
Dün bir gazetede güzel ülkemizdeki gizli kalmış koylarımız haberi vardı.Bir taneside Cidedeki Gideros koyu idi.Akşam servisteki kastamonulu arkadaşa durumu bildirdim dedim kaç saatte gideriz nedir ne değildir diye.Bayramda oradaydım birdaha tövbe memleketemi giderim dedi yollar berbat olmuş heryerde çalışma var 20 dakikalık yolu 3,5 saatte gittim bir daha herhalde 50 sene sonra giderim dedi.

Gerisini siz düşünün ona göre yola çıkın

Sürüş keyfi

Yeni Üye
Dün bir gazetede güzel ülkemizdeki gizli kalmış koylarımız haberi vardı.Bir taneside Cidedeki Gideros koyu idi.Akşam servisteki kastamonulu arkadaşa durumu bildirdim dedim kaç saatte gideriz nedir ne değildir diye.Bayramda oradaydım birdaha tövbe memleketemi giderim dedi yollar berbat olmuş heryerde çalışma var 20 dakikalık yolu 3,5 saatte gittim bir daha herhalde 50 sene sonra giderim dedi.

Gerisini siz düşünün ona göre yola çıkın
Cok teşekkür ederim anlasilan guzergahtan cikartiyoruz en iyisi Kastamonu merkezden gitmek

bedayiul

Yeni Üye
Çekme karavanla, Abanadan Cideye D010 karayolundan gitme planım vardı, yazılanları okuduktan sonra İnebolu dan içeri girip Cide ye öyle gitmeye karar verdim.

laerrof

Yeni Üye
Herkese merhaba öncelikle. En son 2 yıl önceki yol durumu paylaşılmış. Bu hafta kısmetse İstanbuldan motorumla yola çıkıp Sakarya Karasudan sahile bağlanıp sarp sınır kapısına tamamen sahilden bir rota planladım. Anladığım kadarıyla Amasradan Sinopa kadar olan bölge sorunlu. Yolun son durumu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır ?

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Sahil olarak Karadeniz' in en güzel yerleri bence Amasra-Sinop arasında. Bu sahili, 1985, 2008 ve 2009 yıllarında üç defa gördüm. En güzeli 1985 yılındaydı ve yol çok bozuktu. Ama beni fazla rahatsız etmedi.

Yolun güncel durumu hakkında bir şey diyemem ama, yolu fazla kafaya takmadan Doğu Karadeniz görülmeye değer.

suleymancirit

Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavancı
Herkese merhaba öncelikle. En son 2 yıl önceki yol durumu paylaşılmış. Bu hafta kısmetse İstanbuldan motorumla yola çıkıp Sakarya Karasudan sahile bağlanıp sarp sınır kapısına tamamen sahilden bir rota planladım. Anladığım kadarıyla Amasradan Sinopa kadar olan bölge sorunlu. Yolun son durumu hakkında bilgi sahibi olan var mıdır ?
Motosiklet ise problem olcak bir durum yok , sadece aşırı virajlı , yavaş gitmeniz lazım , aceleci iseniz hiç girmeyin .

Forum istatistikleri

Konular
100,037
Kullanıcılar
167,910
Son üye
alprn23

SON KONULAR