Ssangyong Kyron Aldım.......

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erolkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,810

Etiketler

3 cm get yükseltme ve 3 cm spacer sonrasında daha güzel oldu Kyron :smiley:
20220326 161746
20220326 162103
20220326 162508
20220326 162525

Yine ben :smiley:
Annemın hastane işleriyle uğraşırken Koca Oğlan(Kyron) 4-5 gün yattı.Bu arada araçta mai70 kamera sistemi var süreklı kayıt yapıyor..Antalya dan geldıgımızde dun çalıştırdım biraz ilerledıkten sonra ışıklarda dururken aku ışığı yanmaya başladı.Hareket ettığımde ıse yanıp yanıp sonmeye başladı.Ayagımı gazdan çektıgımde sureklı yanıyor,gaza bastıgımda yanıp sonuyor..Sanırım şarj dınamosuna bı bakım yapacagız :smiley: Bu arada şarj dınamosunun bilyasında boşluk vardı.Onun için avare bılya,gergı bılyası ve nasıl olsa sokulecek dıye yenı v kayışıda söylemıştım.Onlarıda aradan çıkaracagız

Bugün öğleden sonra Roy ustama aracı bıraktım.İlk önce elektrıkçı şarj dınamosunu kontrol etmış.Resımdekı parça değişmiş.İşçilikle beraber 1100tl..
Diğer işlemlerle ilgilide yine buradan yazacagım :smiley:

WhatsApp Image 2022 07 26 at 153022

WhatsApp Image 2022 07 26 at 153600

WhatsApp Image 2022 07 26 at 163743

WhatsApp Image 2022 07 26 at 165600

WhatsApp Image 2022 07 26 at 165602

WhatsApp Image 2022 07 26 at 170045

Evet ustam ben nöbete devam ederken aracımın işlerini tamamlamış..
Toplamda yapılan masrafım;
Elektrıkçıye şarj dınamosu tamır,kasnak vs gibi işler için 1100tl
kyron alternator kayış,v kayış gergi bilyası ve v kayış sabıt bılya 1000tl
işçilik+4 adet balata spreyı ...............................................................680tl
Bana hayırlı olsun :smiley:

Evet ustam ben nöbete devam ederken aracımın işlerini tamamlamış..
Toplamda yapılan masrafım;
Elektrıkçıye şarj dınamosu tamır,kasnak vs gibi işler için 1100tl
kyron alternator kayış,v kayış gergi bilyası ve v kayış sabıt bılya 1000tl
işçilik+4 adet balata spreyı ...............................................................680tl
Bana hayırlı olsun :smiley:
Hayırlı olsun.

Cuma günü bi aksilik olmazsa stage1 yazılım atacagız Koca oğlana . Hep aklımdaydı artık gaz pedalının altında olacak :smiley:
141 hp den 170hp
310 tork tan 370 tork olacak...

Paşaoğlu nda chip tunıngımızı yaptık..Aracın hızlanması gayet akıcı oldu ve Torku daha belırgın ve daha çabuk hıssetmeye başladım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR