Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 261,790
Her anahtarin actigi kilit 497143

Etiketler

Bugün de Mebflix içeriklerimi tamamladım. 180 saatlik video o kadar da kolay gitmiyor. Çünkü sadece izlemek değil aklımıza da izlediğimiz içeriği yazmak lazım. Yoksa bir balon gibi söner gider. Sorun şu ki çok geniş bir Alanyazı var ve neredeyse fakültede öğrenilecek pekçok bilgi bu seminere girmiş. Eğer zor da bir sınav yapılırsa herkes dökülebilir sınavda... Göreceğiz.
Bu sınav tekrardan KPSS çalışmak gibi bir şey olacak... Çalışan kazanır...

Rasim ÖZDENÖREN, İlk hikaye, uzun olan, Ejder'in hikayesi bitti. Karakter açısından çarpıcı bir son. Hikaye boyunca olumsuz şeyler yapıp duran bir kahramandı, belki de layığını mı buldu desem? Çok mu acımasızca?
Güzel bir öykü, birazcık uzun. Kitabın en uzun öyküsü. Ama öykücü çok güzel bir anlatıcı. Kitabı beğendim.

Bugün de yatma vakti geldi.
Etkili çalışabilmek için mantıklı saatlerde kalkıp biraz
güneşi görmek gerekli. Yoksa ipin ucu kaçar.
İyi geceler a dostlar,
Dost bildiklerim.

Arkadaşlar,
Kamp yaptığım herkes hiçbir kimse bunun dışında kalmayacak şekilde yanlarındayken arkadaşımdı ve dostumdu.
Ama bazıları arkamdan bir şeyler uydurdular. (Çünkü ortada bir durum olduğu yok)
Ama olsun ben onları yine de hakir görmüyorum. Onlar hala benim kampçı dostlarım.
Arkadan konuşmak ayrı bir sanat. Bunu çok sanatlı yapan insanlar var.
Bu onların zevki. Hakkımda istediklerini söyleseler bile,
Bu işin bir aslı astarı olmadığı sürece,
Bundan bana bir şey olmayacak.
Sadece üzüldüğümle kaldım. Hasta oldum.
Ama sonuçta bu da geçici.
Şizofrenim normal zamanımın binde birini bile içermiyor.
Bazı zamanlarda hastayım.
Bunu çoğunlukla kendim seçemiyorum.
Sadece bu durumu savuşturmak mümkün oluyor bazen,
Bir hava değişimiyle, çıkıp biraz yürümekle falan bile,
bir krizi ötelemek mümkün.
Çok iyi bir insan olmaya çalışırken oldum şizofreniyi.
Mükemmel olamazsınız bari hasta olmayın.
Bırakın size ne derlerse desinler.
Canınızdan değerli mi?
Bana da bir şeyler dediler dediler,
Sonra belki de baktılar ki,
bununla da bu adama bir şey olmayacak...
Belki de çoktan bıraktılar hakkımda konuşmayı...
Hayatta rahat olun.
Her şey olabilir. Ama her şeyin de bir çaresi bulunabilir.
Sevgiyle...

Şimdi çare olarak 15 günlük iğnelerle ve sürekli yuttuğum haplarımla yaşıyorum.
Hayata hiç bir zaman küsmedim.
İstediğim zaman da istediğimi oldum ve yaptım.
Hiçbir pişmanlığım yok.

Eşimle ailevi durumumuz bir kamp anlaşmazlığının çok ötesinde bir uyuşmazlık durumu haline gelmişti. En sonunda 2013 senesinde ayrıldık. Eşimle olan ayrılığımla kamp karavan meselelerinin birebir bir bağı yok. Dindar bir aileden geliyordu ve kendisi de dindar birisiydi zaten. Eşimin kimseye karşı bir yanlışı olmadı. Bir insan ancak bu kadar güzel bir eş olabilirdi. Bana dayanabileceği oraya kadarmış.
Yine de eşimle severek ve anlaşarak ayrıldığım için mutluyum. Bugün kendisini severek anıyorum. Hatırasına değer veriyorum. En azından evli hayatı denedim. Benim adım hıdır, elimden gelen budur.
Bir daha evlenmeyi düşünmüyorum. Ama kendi hayatını kazanan insanlarla sağlam arkadaşlıklarım olabilir belki de...
Bu defter benim için böylece kapanmış oldu...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri