Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,895
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 159,908

IMG 20230925 092245 1


Yenimahalle'den...
 


Bugün Kızılay'a gittik. Aslında DSLR makine almaya gitmiştim ama dükkan sahibi bir hafta tatile çıkmış. Şanssızlık işte. Sonra güzel kareler çeke çeke Kızılay'ı, Sakarya'yı gezdim. Kahve içtim ve Hosta'da döner yedim. Sonra da otobüse binip evime geldim. Bu haftalık da bu gezi yetti.
 


Güzel fotoğraf çektim. Işık da güzeldi. Artık ışıkla resmetmeye daha bir önem vereceğim. Ama ben çalışmalarını kimseden saklamayan bir sanatçıyım. Ne çekiyorsam paylaşıyorum.
 

Evet efendim. Böylece Haftasonu dediğimiz mükemmel buluşun sonuna geldik. Yarın dersimiz var. Yani Karagedik'e geçeceğiz. Bu haftasonu, bu yarıyılda aldığım bütün derslerimin birinci ünitelerini okuduk. Her akşam bir ders olmak üzere hepsini hallettik. Düzenli çalışırsak bu işi başarabiliriz sanırım. Yapamazsak o da sorun değil. Olduğu kadar...
 
Son düzenleme:Bugün de Karagedik'teyim Öğleden sonra 3.15 okuldan çıktım. Eve geldim önce kahvemi içtim sonrasında Çamaşırlarımı yıkadım, Yemeğimi pişirdim ve Ütü yaptım. Epey işim vardı. Bu arada kahve ve çay içmeye devam ettim. Haftasonu arkadaşım Ulaşan'a gidelim dedi ama benim dişçim var. Belki motorumla solo Pazar günü yanlarına uğrarım.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,416
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

SON KONULARGeri
Üst