Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,895
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 159,978
Birileri geziyor diye gezmek zorunda değilim. Avrupa'yı görmek veya görememek umrumda değil. Motosiklet tepesinde Nepal'e gitmek gibi emellerim yok. Benim istediğim şey ayağımı yorganıma göre uzatabileceğim huzurlu ve yemyeşil bir kamp hayatı. Buna gücüm çok şükür yetiyor. Kimseden daha önce de hakkım olmayan hiçbir şey istemediğim gibi, Bundan sonra da böyle bir şey olmaz.
 
Malesef bu sene de yaz tatili için biriktirmeye çalıştığım üç beş kuruşu taşınma masraflarına harcayacağım gibi görünüyor. Bakalım bu yaz bize tatil yapmak kısmet olur mu? Herhalde çok uzun olmamak şartıyla bir şeyler yaparız ama tatilin çoğunda yine evde olacağız sanırsam.
 Belki ilerde Ulaşan'a da karavanı koyabilirim. Değişik zamanlarda Ulaşan'da karavanla uzun süreli kaldığım oldu ve bunu da seviyorum. Oranın tek handikapı yaz için gölgelik serin yeri yok çok fazla. Ama karavan hayatını en güzel yaşadığım yerlerdendir Ulaşan.
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,417
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst