Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,895
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 159,940

Letafet'in bir fiyat performans aracı olmasını istiyor ve bekliyorum. Finansman konusunda acele etmemek de bu beklentinin bir parçası... Kredi maliyeti çok arttıracak... Parayı biriktirmeye çalışmalıyım. Bunu da hep söyleyip yapamıyorum. Hadi hayırlısı inşallah...
 

Sorun şu ki uygun araçlar da pahalılanıp duruyor. Maaşım artıyor birkaç ay rahat edeceğim derken hooop her şeyin fiyatı artıyor. Bir bakıyorum yine ucu ucuna zor geçinir olmuşum. İnanın elimde avucumda kenara koyacak bir şey de kalmıyor. Bu böyle gidip duruyor işte.
Bu sırada elimdekilerle yapabildiğim bir şeyler olursa bu yanıma kar kalıyor. O yüzden para biriktireceğim derken yeni kamplar yapmayı da ertelememek lazım. Geçen gün ömürden. Ancak bir motokaravanım olmasını gerçekten, gönülden arzu ediyorum.
 IMG 20230608 WA0002
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,212
Mesajlar
1,515,416
Kayıtlı Üye Sayımız
171,845
Kaydolan Son Üyemiz
cancatalay

SON KONULARGeri
Üst